godziny otwarcia pn.-pt. 8.00 - 18.00 sobota (nie każda )...
"Pan który przyjmował zlecenie naprawy podszedł do mnie bardzo profesjonalnie,konkretnie umówiliśmy się zrobili,autko śmiga nawet rabat dali warsztat Ok to co mi zaimponowało to że samochow nie był uwalony łapami jak w innych zakładach polecam ",
Jaśko , Peugeot boxer
"Warsztat bardzo w porządku, świetny elektryk który znalazł usterkę w kilka minut i szybko usunął problem, nie to co peklaki i pseudo elektrycy- magicy. Polecam ten serwis, ceny też bardzo rozsądne, obsługa na wysokim poziomie.",
Mariusz z Piszu, Seat Altea
"Panowie bardzo szybko pomogli mi znaleźć odpowiedni akumulator, wymienić go oraz wykasować wszystkie błędy. Polecam ",
Bartek, Citroen C4 Picasso
"Godny polecenia ,szybko znaleziona usterka i szybka jej naprawa.Dziękuje i polecam",
Wiesiek, Citroen C4 grand
"Wyłączenie EGR i chiptuning Citroena Berlingo wykonano w 45 min",
Łukasz, Citroen Berlingo 1.6HDi 2009
"Kilkakrotnie korzystałem z ich usług i wszystko ok. Fakt że nie były to poważne usterki.",
Rolem, Ford
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Citroen C5 1.6HDI 2001 problem ze skrzynią półautomatyczną. Przy zmianie biegu z dwójki na jedynkę słychać lekki chrobot. Pojawia się błąd skrzyni biegów jednak nie zawsze. Bieg wsteczny raz działa, raz nie, czasem wystarczy zgasić i odpalić ponownie.
Witam , mam awarie sprzęgła i biegów , trochę dziwna bo normalnie działała cały dzień ,podjechałam na parking i chce cofać naciskam na sprzęgło a ono nie odskakuje i nie mogę wrzucić biegu,żadnego. Najdziwniejsze jest w tym że komputer nie pokazuj żadnej usterki . Co to może być ??
Witam,,,mam Problem ze wrzucaniem biegow ,obojetniego jakiego przy zimnym silniku,, mam takie uczucie jakby w szkrzynce biegow byl rostopiony asfalt a nie olej..... po przejechaniu okolo 20 km.skrzynka pracuje jak nowa,,biegi mozna wrzucac dwoma palcami,,,,,,, przypominam ze sprzeglo jest nowe...
C8 po wymianie linek wybieraka i zalaniu skrzyni olejem nie wchodzi 4 bieg, proszę o jakieś porady