"Rewelacyjny warsztat. Odkąd go znalazłem wszystkie samochody tu naprawiam i serwisuję. Przerobiłem pełen zakres usług - od sezonowej zmiany opon po wymianę silnika. Profesjonalizm, solidność, uczciwość, fachowe porady i bardzo miła obsługa. Mam nadzieję jeszcze długo być klientem Pana Michała. ",
Krzys_L, Skoda, Peugeot, Suzuki
"Posiadam Saaba 93 z 2006 roku.
W tym warsztacie naprawiam samochód od 3 lat jestem zadowolony .
Ostatnio robiłem przegląd roczny z naprawą hamulców i zawieszenia.
Jak to z Sabem bywa części były na drugi dzień ale wszystko zgodnie z umową . Dodatkowo usunęli mi jakiś mały wyciek płynu ( troszkę do rzeczywiście dolewałem ) .
Ogólnie jestem...",
Marcin, saab 93 1,8t
"to było szybko i tanio polecam naprawa mnie zadowoliła a byłem w paru warsztatach cenie tego goszczia i polecam go sfoijm znaiomym",
nika, audi a4