"Genialny warsztat. 3 poprzednich mechaników nie znało przyczyny moich problemów z elektryką. Zajechałem tutaj, opisałem objawy po czym gość otworzył maskę i pokazał mi przyczynę. Popalone bezpieczniki przy akumulatorze. Geniusz! Poza tym, błyskawiczna obsługa, konkretna pomoc, i rewelacyjne ceny. Fantastyczny warsztat, była to moja pierwsza...",
Jqred, Seat Ibiza 6L '03
"Bardzo dobry serwis. Serwisują mojego Jaguara XF od paru lat . Znają się na tym co robią.
Sumiennie i na czas. Polecam.",
Krzysztof, Jaguar XF
"JA robiłem u nich swojego passata b6 i złego słowa powiedzieć nie mogę.
Jestem bardzo zadowolony, dostałem certyfikat i gwarancję.",
ratit87, VW Passat
Warsztat jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8-18 oraz w soboty 8-14.
"Zapisałam się przez internet na wizytę, info dostałam na drugi na telefon. Nie wiem jak działa portal przez który się zapisywałam, ale Pan nie za bardzo wiedział o jaką naprawę chodziło. Kazał mi przyjechać na następny dzień, usterka została naprawiona bardzo szybko. Nie zapisze się więcej przez portal Dobry Mechanik, ale na pewno skorzystam z...",
Majka, Toyota corolla 2002 E 12
"Jestem bardzo zadowolony z usługi w tym warsztacie z ceny jakości oraz solidności.
Polecam każdemu bardzo rzetelny, mechanik bez żadnych ściem mówi co jest do zrobienia.
Jeszcze raz polecam naprawdę warto. ",
klięt, vw
"Warsztat godny polecenia,naprawa wykonana błyskawicznie.Obsługa bardzo miła,profesjonalna.Ceny adekwatne.Gorąco polecam",
Piter, Ford Focus
"Przyjechałem naprawić tutaj swoje auto, i dobrze zrobiłem, bo Pan właściciel - starszy sympatyczny Pan zna się na tym co robi, wszystko wytłumaczył dokładnie co jest do naprawy, jaki koszt i ile to zajmie czasu. I wszystko poszło zgodnie z planem. Widać, że to człowiek z doświadczeniem wieloletnim i zna się na tym doskonale. Są tyle lat na...",
Zadowolony klient, Ford
"Miło, profesjonalnie i przyjaźnie. Polecam ten warsztat, który jest (powiem śmiało) historią w tej branży.",
Leszek Akant, Citroen Berlingo
"Mam daleko do warsztatu na Ełckiej 29, bo to drugi koniec Wrocławia. Jednak ciągle tu wracam. Właściciel potrafi dokładnie słuchać co mu się mówi. Jest miły i skromny. A co najważniejsze, że z uśmiechem podejmuje się naprawy. Naprawia dobrze, sumiennie i niedrogo w porównaniu z innymi warsztatami. Zna się na wszystkich samochodach. Nie uważa...",
PRAWDA, Ford Focus
"Bardzo polecam / Wyjechałem zadowolony/ Właściciel konkretny. Pozdrawiam i dziękuję/",
Inwest, Volkswagena Passat i T4
"świetna robota. szybko, profesjonalnie i nie udało mi się we Wrocławiu znalesc taniej dorobienia klucza do mojego seata II... super, zapisałem num, w razie czego wiem gdzie się zgłosić. dorobienie klucza trwało niecałe 40 min z otworzeniem awaryjnym auta, sczytaniem kodu z immobilizera wyrobienie klucza i zaprogramowanie..
naprawdę polecam...",
mattex, seat toledo II
Dobry Warsztat Mechanicy znają sie na rzeczy, dotrzymują słowa i nie naciągają klienta. Moj samochód był w trzech warsztatach i wszyscy rozkładali ręce. Chłopaki zlokalizowali problem i naprawili usterke w trzy...
"Bardzo profesjonalne podejście. Szybka i skuteczna naprawa. Zdecydowanie polecam",
Krzychu, Citroen C2
"Warsztat z dużym doświadczeniem i tradycjami (dawny elektryk z ul. Dąbrowskiego) w dodatku widać, że mechanik lubi swoją robotę i nie próbuje wciskać kitu. Diagnoza od ręki, części i montaż na drugi dzień, rachunek i gwarancja. Polecam.",
cezary, Hyundai Santa FE
"Serwis Posłowski przy ul. Drzewnej 4 we Wrocławiu, świadczy usługi na najwyższym poziomie. Przyjeżdżając do warsztatu nigdy się nie zawiodłem. Pan Michał zawsze umie zdiagnozować usterkę, a przy tym ceny są na naprawdę akceptowalnym poziomie.
Ps. Serwisowana jest również bardzo dobra kawa dla klientów :)",
holowiec, BMW 530d
"Polecam
Fachowa obsługa, bardzo pomocny. Dzięki i polecam",
Jerzy, nisssan
"Jestem zadowolona z wykonanej usługi. Samochód został "dopieszczony".",
klientka
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam z tej strony Witek. Audi A6 C6 sedan 2.0 TDI multitronik 350 tys nalotu 2007 r problem taki iż na wolnych obrotach bieg N telepie cała buda z przerwami, czasem wcale jak mu czapka spadnie, wtryski robione, turbina robiona, EGR też przepływomierz wyczyszczony, ponoć 2 wtrysk troszkę...
Posiadam Citroena Berlingo DIESEL r.2015.W czasie jazdy nagle samochód stracił moc pojawił się komunikat awaria silnika (ikonka silnika) i komunikat ESP/ASR.Co mogło się stać?
Witam ,mam pytanie odnośnie działania kierownicy w volvo V40 CC 2013r. Pierwszy raz mam auto tej marki i nie wiem czy to normalne że kierownica jest bardzo czuła na każdy ruch, i mam wrażenie że po skręcie nie wraca do punktu wyjścia. Cały czas muszę ją kontrolować . Nie wiem ,czy dobrze to...
Witam,posiadam volvo v60 1.6 diesel 114k/m 2011 rok.Problem polega na tym ,że pojawia się bład wtryskiwacza(wtryskiwaczy)wysterowania górnej dawki paliiwa,ten błąd raz pojawia się na cylndrze 1-2 raz 2-3-4 pozdrawiam Darek
Prawidłowe ustawienie dyszy spryskiwaczy jest podstawą do bezpieczego podróżowania. Warunki atmosferyczne oraz zabrudzenia z jezdni powodują zanieczyszczenia szyby. Sprawne spryskiwacze,...
Nagła głośniejsza niż zazwyczaj praca silnika może sygnalizować jego poważny problem. W większości przypadków niedomagania silnika objawiają się m.in. dudnieniem czy stukami. Spowodowane może być...
Gdy temperatura na zewnątrz spada, temperatura wewnątrz kabiny utrzymywana jest przez układ ogrzewania. Jeżeli ogrzewanie nie działa poprawnie, oznacza to pewne zagrożenie i to nie ze względu na...
Nagły problem z uruchomieniem samochodu to coraz rzadszy widok ze względu na postęp technologiczny. Mimo to, elektronika która z jednej strony czyni auta nowoczesnymi pojazdami, z drugiej strony...