"Bardzo pomocni i uczynni. Zadzwoniłam o 17 prosząc o pilną naprawę hamulców. Zostali po godzinach i mogę jechać na święta. Dziękuję Maćkowi i Pawłowi, mechanicy z pasją - Kasia. Ceny bardzo przystępne. Polecam innym a ekipie życzę Wesołych Świąt.",
Kasia, VW polo
"Mechanik na którym nigdy się nie zawiodłem, który nigdy nie odmówił mi pomocy, zawsze stara się rozwiązać problem do końca, rzetelny, solidny i uczciwy. Z czystym sumieniem polecam! ",
Bąbel, Honda Accord
"Opinie negatywne napisane przez Ludwig- Fiat', wojskowy oraz Tomasz i Kasia nie są opiniami dla tej firmy. To kopie opinii wystawionych innym firmom. Czytaj tylko opinie pozytywne tej firmy i poledź tam i sam oceń.",
smutny, wszystkie
"Bardzo profesjonalny warsztat zarówno pod kątem napraw mechanicznych, jak i elektrycznych. Zanim trafiłem tutaj korzystałem z kilku innych warsztatów, m.in. Bosch-Service na Kopernika, którego to bardzo nie polecam.
Car-Service to moim zdaniem najlepszy warsztat w okolicy, polecam z czystym sumieniem. ",
Tom, Citroen Berlingo, Renault Kangoo, Nissan Terrano,
"W 100% polecam . Awaria naprawiona tanio i dobrze wszędzie mówili że koszt naprawy to 350-500 zł a tu miła niespodzianka koszt naprawy to 45 zł.
Pozdrawiam ",
Jerzy
"Profesjonalna obsługa i szybka naprawa. Jestem stałą klientką serwisu od lat. Polecam ",
magaro, Opel Astra
"Główną zaletą jest cena i czas naprawy. Co do jakości, to wypowiem się za rok. ",
Dei, Seat Leon
Serwis klimatyzacji przy Auto Naprawa GT w Kobylnicy. Koszt usługi 120 zł z odgrzybianiem i dopełnieniem układu czynnikiem do 100 gram, za każde kolejne 100 gram dopłata 20 zł. Naprawiam klimatyzacje w samochodach osobowych i dostawczych...
"Bardzo dobry elektronik, skutecznie naprawił mój samocód, wcześniej skasowali inni i nic nie zrobili. Usługa droga ale skuteczna i polecam Rybę.",
Szymon, Renault
"Fachowa obsługa. Pełen serwis od a do z. Cena za całość 160 zł. Czyszczenie skraplacza okazało się dużo bardziej skuteczne niż ozonowanie w innej firmie.
Polecam.",
crv, honda
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
witam volvo XC90 2004 rok stoi koło mojego domu i same włączają się światła awaryjne migają około 10 sekund i przestają na 5 sekund i potem to samo cały czas.
Mam problem z alarmem zamykam auto a oni po jakimś czasie zaczyna wyc. Od pewnego momentu doszło do tego że ciężko jest mi go zamknąć i otworzyć z kluczyka. Auto to dodge journey 2009 2.0 crd
Witam mam problem z alarmem w Quadzie 125 atv jestem prawie pewny że wyładowuje mi akumulator odłączyłem kostkę od alarmu i chyba zdalnego zapalania to nie mogłem wgl odpalić Quada tak jagby nie było prądu nie wiem jak ten alarm wyłączyć prosze o pomoc?
Witam, Mam problem z alarmem. Rozładował mi się akumulator w honda accord 2.2 ctdi 2007 więc podłączyłem pod prostownik. Teraz gdy już się naładował akumulator i zakładam klemy od razu włącza mi się alarm i wyje cały czas nawet gdy odpalę samochód dalej nie przestaje. Jak wyłączyć ten alarm?...