"Obsługa flot polecam chłopaki konkretnie wykonują swoją pracę jako stały klient polecam",
kasia, fiaty panda
"Pełen profesjonalizm polecam.wmiana rozrządu vw passat kapitalny remont silnika vw golf 6",
Piotr Adamczyk, Vw golf,vw passat
"Witam wszystkich posiadaczy pojazdów grupy Volkswagen, jeśli mogę to gorąco zachęcam do skorzystania z usług serwisowych Bosch Service Gruner. Miałem okazję dziś(11.03) być klientem tego serwisu pierwszy raz i zostałem mile zaskoczony pełnym profesjonalizmem a także kulturą osobistą pracowników. Myślę, że to będzie mój docelowy serwis.",
Sebastian, Audi a4
"Polecam ten warsztat. Po zakupie używanego auta zleciłem wykonanie serwisu olejowego oraz wymianę rozrządu. Konieczna była ponadto wymiana cewki i świec zapłonowych (niestety awaria auta - spadek mocy i świecący check). Serwis i naprawa wykonana bardzo szybko i sprawnie. Bez zastrzeżeń.",
Marcin, Fiat grande punto
"Po raz trzeci moje Stilo wjechało do warsztatu PABICH.Za każdym razem z inną usterką.Wszystkie naprawy wykonane profesjonalnie.W końcu warsztat do którego nie wracam z reklamacją.Przy jednej z napraw wykryta usterka o której zapomniałem poinformować.Sami wykryli zadzwonili,spytali czy robić.Cena?Sprawa subiektywna.Kolega jeździ do taniego...",
Broda, Stilo
"Pełen profesjonalizm, nie będę się rozpisywał ale jeśli ktoś będzie miał problem ze swoim autkiem to polecam Pana Marka i na pewno będzie zadowolony, a jeśli pojawi się znów jakiś problem, czego nie życzę, to na 100% powrócicie do tego warsztatu, jeszcze raz gorąco polecam skorzystać z usług OTO MARCO",
Andrzej , Renault Scenic 2 , Fiat Seicento 1.1
"Największa zaleta tego warsztatu to wolne terminy.Nie zgłaszałem reklamacji,fajna obsługa,rachunki,GWARANCJA na usługi .Mam jednak zastrzeżenia do cen części zamiennych-zbyt wysokie marże-w Internecie znajduję 30 % taniej tych samych producentów.
Kiedy pytałem o cenę usług,mówiono np.od 200 do 300 zł ale zawsze płaciłem maksymalną.
Mimo...",
Roman, Alfa Romeo
"Pełna fachowość, jakość, czas i cena wykonania......gdyby w tym kraju wszystkie firmy podchodziły do pracy i klienta jak w tym warsztacie było by lepiej i nie byłoby takiego kompostownika, jaki mamy obecnie, gorąco polecam wszystkim zainteresowanym,,mogę polecić bez obaw,,pozdrawiam :)
",
Piotrek, Fiat Punto II
"Polecam w 100 %. Już nie pierwszy raz instalowałem gaz w samochodzie ale ten warsztat wyróżnia się profesjonalizmem, podejściem do klienta i rzetelnością. W przyszłości na pewno tam wrócę. ",
Bartek , Renault Laguna 3
"Bardzo dobry mechanik. Jeden z lepszych w okolicy. Jeżdżę do Niego od 10 lat. Polecam. Miła i fachowa obsługa.",
ARTUR
"Bardzo w porządku gość - szybko, dokładnie w dobrej cenie a co najważniejsze fachowo. Zdecydowanie polecam!",
fix, Scenic
"Dziekuję Dobremu Mechanikowi za polecenie tego warsztatu,sprawna obsługa polecam i w przyszłości napewno skorzystam:",
monia, Suzuki Grand Vitara
"Dobry i rzetelny MECHANIK!!! Naprawy tanie jeżdżę juz 10 LAT i jestem zadowolony z FACHOWCA ",
Bugi, Tico,clio,vectraB, volkswagen passat
"dobra obsluga warsztat czysty robota na poziomie zadawalajacym bardzo polecam",
ANDRZEJ
"Naprawiam w tym serwisie swoją Skodę octavie po mocnej stłuczenia. Naprawa zrealizowana była szybko, rzetelnie w oparciu o wysokiej jakości części ( na bieżąco ze mną konsultowane ). Tak się złożyło, że kilka tygodni po tej naprawie mój samochód trafił do autoryzowanego serwisu. Mechanicy ASO potwierdzili jakość zastosowanych części oraz...",
Piotr B., SKODA OCTAVIA
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
W czasie jazdy przeskok kierownicy w lewo, minimalnie. Kolo kier. idzie na lewa strone, nie wraca i nie obraca sie w kolo. Pojazd nie skreca. Porusza sie prosto. Jaka przyczyna. Skret kola wyczuwalny i slychac stukot. Uklad szczelny.
Dzień dobry Przy mocnym hamowaniu pojawiają się drgania kolumny kierowniczej. Na co zwrócić uwagę ? Pozdrawiam
Witam. Mam opla vectre c 2006 w ostatnim czasie wymienione kompleksowo hamulce i zawieszenie przód tył. Problem to ściąganie auta w prawa stronę. Przed wymianami nie było to tak odczuwalne jak teraz. Geometria wykonana i wychodzi poprawnie. Opony wymienilem na zimowe ale problem pozostał. Nie...
Witam jestem posiadaczem auta Land Rover Freelander I. Auto posiada silnik 1.8 Turbo (Benzyna+gaz). Od pewnego czasu podczas pełnego obrotu kierownica (360stopni) czuć "strzelanie" pod siedzeniem pasażera i także jest odczuwalne w nogach siedząc z tylu na środku.
Skoda Citigo to najmniejsz model produkowany przez czeskiego producenta. Jego produkcja rozpoczęła się w 2011 roku i trwa do dziś. Tym samym jest on bezpośrednim konkurentem w swojej klasie...
Wibracje i drżenie samochodu podczas skręcania jest ściśle powiązane z układem kierowniczym i układem zawieszenia. Za generowanie drgań może odpowiadać niski poziom płynu hydraulicznego w...