"Miałem spotkanie z sarną, sarna pięknie poleciała dalej a ja zostałem z powgniatanym
bokiem samochodu.
Chciałbym podziękować wszystkim pracującym w warsztacie za pełny profesjonalizm,
robota pięknie zrobiona i cena do przyjęcia,a lakier dobrany super DZIĘKUJE.
",
fredi, VOLVO V 70
"Bardzo sprawnie i profesjonalne podejście. Dziękuję bardzo ",
Ulakotek, Honda Jazz
* Mechanika pojazdowa * Elektronika i elektryka * Klimatyzacja samochodowa * Naprawa pomp wtryskowyc i wtryskiwaczy * Wyciąganie zapieczonych wtryskiwaczy
"W Rewelacyjny sposob podeszli do mnie i mojego samochodu, wlascicielka jak na kobiete pokazala klase jesli chodzi o znajomosc samochodu, co mnie bardzo zaskoczylo, koszt naprawy wyszedl naprawde niewiele, gdzie w innych warsztatach spiewali ode mnie podwojnie plus doszukujac sie innych wad, czego w tym warsztacie nie stwierdzili, chciano mnie...",
Natalia, Mercedes A 160
"Po walce z silnikiem który palił olej i wizytach z tym problemem w różnych warsztatach w Gdańsku i wydaniu kilku tysięcy łącznie na wymianę chyba wszystkiego co się dało przy silniku problem powracał. Kolega polecił mi warsztat w Rumi i okazało się że było warto mimo że daleko. Rafał, chyba główny mechanik, nic nie obiecywał tylko powiedział że...",
Grzegorz, VW Polo
Zapraszamy na wymianę opon, bez kolejek, szybko, tanio. Znajdujemy sie na ul. Sobieskiego 22 w Rumi, po tej samej stronie ulicy co Galeria Rumia, tuż za stacja Mila. Zapraszamy!
"Zamówiłem opony z Oponeo z montażem w tym warsztacie. Auto wjechało na serwis punktualnie. Miła Pani podczas otwierania zlecenia zadała pytania niczym w ASO, zaproponowała bezpłatny przegląd stanu samochodu, po którym dowiedziałem się że do wymiany jest płyn hamulcowy i przednie amortyzatory (wszystko potwierdzone wydrukiem, który otrzymałem...",
Miłosz
"Witam.
Robiłem w tym warsztacie kilka tygodni temu usczelkę pod głowicą i rozrząd.
Usługa wykonana szybko i sprawnie, za przyzwoitą cenę.
Na wszystko 2 lata gwarancji na piśmie i paragon.
Dobry kontakt telefoniczny.",
Podolski Zygmunt, Skoda Felicia
"Szybko , sprawnie i solidnie,fachowa obsługa, polecam !",
Cichy, Mazda
"W mojej ocenie fachowo i na poziomie. Do tego rzeczowy przepływ informacji na temat naprawy auta i nie tylko. Korzystnie cenowo.Ja polecam.",
Michał, Citroen C5
"Jeden z najlepszych warsztatów do jakich trafiłem, szybko, profesjonalnie bez robienia fuszerki. Wszystko robione tak, aby klient wyjeżdzał zadowolony. uszczelka pod głowicą,planowanie głowicy,rozrząd,uszczelniacze,część zawieszenie w niecały tydzień, i mega przystępnej cenie!
Widać że chłopaki robią z pasji ;)
Polecam.",
Gruby94, passerati b5
"Bardzo fachowo wykonana praca, szybki termin i bardzo mili ponowie mechanicy. Pozdrawiam",
majster
"Wszystko na plus. Kontakt, cena i miły Pan mechanik",
Dorota, Citroen C4 1.6 hdi
"Opinię wystawiam na prośbę warsztatu. Z dotychczasowych usług - przeglądów i napraw jestem zadowolony, brak zastrzeżeń. Serwisuję tutaj swoje auta od kilku lat, a chodzi o Suzuki Grand Vitara 2.0 2009 i Mazda 2 1.4 2006. O kosztach i czasie byłem zawsze informowany na początku lub telefonicznie więc miałem możliwość rezygnacji z naprawy i...",
Piotr, Suzuki Grand Vitara
"Jestem zadowolony z jakości naprawy. Części zamienne wysokiej klasy. Dbają o czystość w aucie podczas naprawy
Polecam
Marek ",
Marek Ch., Opel
Warsztat powstał w 1989 roku. Od początku profil firmy był nastawiony na obsługę i naprawy samochodów użytkowych, dostawczych i ciężarowych.Wykonujemy naprawy mechaniczne, obsługi bieżące, przeglądy podstawowe i przeglądy główne. Obsługujemy...
"Szybko i dokładnie zostały zdiagnozowane i naprawione wszelkie uszkodzenia zawieszenia w moim samochodzie. Następnego dnia już samochód był gotowy do odbioru. Mogę powiedzieć, że teraz wręcz płynie po ulicy. Jestem bardzo zadowolony z wizyty w serwisie. ",
Damian, Renault Megane II
"Bardzo dokładny serwis i doradztwo. Na pewno wrócę. ",
Nowy klient, Chevrolet Cruze 1.8 benzyna 2012
"Wtryski Ford Galaxy Wszystko działa super,polecam 100% zadowolenia ",
Kazimierz, Ford Galaxy
Koszt wykonania usługi wymiana uszczelki pod głowicą: od 1.400,00 PLN do 2.900,00 PLN
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam Mam Pegueota 206 1.4 75 Km SW benzyna 2002 Samochod rano jak odpalam to czasem lubi zgasnac i znow odpalam i jest dobrze zachowuje sie a nie raz jak by chodzi na 3 cylindrach ale jadac juz wszystko sie normuje i zero wyciekow plynu chlodniczego zero w oleju plynu korek wlewu oleju...
Witam, ubywa plynu chłodniczego w kia ceed 2008. Wymieniona zostala uszczelka pod glowica jednak plynu dalej ubywa. Pod korkiem oleju nie widac osadu. Przy odpalonym silniku nie widac rowniez bąbelkow w zbiorniku wyrownawczym. Widac delikatne kapanie po zaparkowaniu auta. Poziom oleju rowniez...
Witam,mam problem z samochodem Toyota Corolla hatchback v-vti 1.6 , rok 2002. Ostatnio jadąc na trasie właczyla mi sie kontrolka oleju ,a wzkażnik plynu chlodniczego podniosl sie do maksimum. Sprawdziłem stan oleju i byl bliski minimum. Odczekalem dwie godziny i i dolalem oleju na zimnym...
Mam mercedesa c200 kompresor z 2001 roku i musze wymienic usczelke glowicy wiem juz ze potrzeba klucza dynamometrycznego ale nie wiem gdzie znalesc zapiske ile i jak mam ustawic ten klucz tak zeby pasowal idealnie przy zamknieciu glowicy no i ogulnie jakies porady jak najlepiej to zrobic ?? Ps...