"Szybka diagnoza usterki, (gdzie u innych mechaników było to nie do zrobienia) , naprawa w ciągu kilku godzin, przystępne ceny. Polecam wszystkim tego mechanika ",
Rafał, Volkswagen
"Pełna fachowość, jakość, czas i cena wykonania......gdyby w tym kraju wszystkie firmy podchodziły do pracy i klienta jak w tym warsztacie było by lepiej i nie byłoby takiego kompostownika, jaki mamy obecnie, gorąco polecam wszystkim zainteresowanym,,mogę polecić bez obaw,,pozdrawiam :)
",
Piotrek, Fiat Punto II
"Pełen profesjonalizm polecam.wmiana rozrządu vw passat kapitalny remont silnika vw golf 6",
Piotr Adamczyk, Vw golf,vw passat
"warsztat poprostu super. jezdze tam od ponad roku i zawsze szybno ładnie i widac dokładnie zrobione ,oddają samochód w 100%czysty ",
dawid kaczmarek
"Aut jest coraz to Więcej , ale takiego Serwisu Nigdzie więcej nie znajdziecie . Profesjonalny sprzęt wysokiej klasy , Mechanicy wyszkoleni mają pojęcie co robią i o czym mówią . Obsługa miła , czysto miło i przyjemnie naprawdę polecam ten Serwis . Dla mnie Najlepsi .",
Tomek, BMW
"Polecam ten warsztat. Po zakupie używanego auta zleciłem wykonanie serwisu olejowego oraz wymianę rozrządu. Konieczna była ponadto wymiana cewki i świec zapłonowych (niestety awaria auta - spadek mocy i świecący check). Serwis i naprawa wykonana bardzo szybko i sprawnie. Bez zastrzeżeń.",
Marcin, Fiat grande punto
"Zauważyłem, że od chwili kiedy zrobili remont i zainwestowali w nowy sprzęt, to w końcu można tam spokojnie oddać samochód na przegląd czy do naprawy.
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością usług.
Co najważniejsze - bardzo przyzwoita cena.
Z czystym sumieniem polecam.",
Meme, Toyota Corolla
"Po raz trzeci moje Stilo wjechało do warsztatu PABICH.Za każdym razem z inną usterką.Wszystkie naprawy wykonane profesjonalnie.W końcu warsztat do którego nie wracam z reklamacją.Przy jednej z napraw wykryta usterka o której zapomniałem poinformować.Sami wykryli zadzwonili,spytali czy robić.Cena?Sprawa subiektywna.Kolega jeździ do taniego...",
Broda, Stilo
"Jak najbardziej polecam,jestem bardzo zadowolony z usług Pana Marka.KONKRETY- profesjonalizm,uczciwosc,konkretne terminy,cena za wykonana usługe no i oczywiscie podejscie do klijenta,w dzisiejszych czasach gdzie dla wiekszosci ludzi liczy sie tylko kasa ,ludzie pokroju Pana Marka i jego Ojca to gatunek na wyginieciu.Z pełna odpowiedzialnosci...",
Irko, Audi A4
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam mam taki problem: Toyota Avensis verso 2002,2.0 diesel, D4D. Przy przyspieszeniu samochód na chwilę traci moc mimo że pedał w podłodze. Po kilku sekundach załącza się i jazda. Komputer nie wykazał żadnych błędów. Nie dymi, nie kopci. Wszystko wymienione zawsze na czas. Tak jest od pół...
Witam. Mam problem ze światłami drogowymi. Zapaliły się i nie chcą zgasnąć. Musiałem wyciągnąć żarówki, bo cały czas w kostkach jest napięcie nawet po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki. Następny problem jest taki ,że jest olej w interkulerze. Podejrzewam ,że to może być turbina lub co innego.
Witam Mam pytanie, zauważyłem, że rura intercooler jest zaoliwiona prawdopodobnie problem jest uszczelek, chodzi mi czy to jest normą, że może być zaoliwiona? Czy mimo tego że uszczelki są uszkodzone, nie powinien być olej na rurze? Pozdrawiam i dziękuje
Witam, chciałbym się dowiedzieć czy da się zamontować wydajniejszy intercooler do mojego silnika 2.4 D5 163KM? Mam wgrany program na 195 KM/460 Nm. Proszę o poradę