"Po raz trzeci moje Stilo wjechało do warsztatu PABICH.Za każdym razem z inną usterką.Wszystkie naprawy wykonane profesjonalnie.W końcu warsztat do którego nie wracam z reklamacją.Przy jednej z napraw wykryta usterka o której zapomniałem poinformować.Sami wykryli zadzwonili,spytali czy robić.Cena?Sprawa subiektywna.Kolega jeździ do taniego...",
Broda, Stilo
"W pełni profesjonalna diagnostyka i na najwyższym poziomie jakość usługi naprawy samochodu.
Jakość wykonanych napraw i zastosowane przez Pana Marka materiały (części zamienne) zawsze - co dla mnie istotne - są na najwyższym poziomie.
Jest to jeden z niewielu warsztatów samochodowych w okolicy, gdzie klient otrzymuje naprawdę rzetelną i...",
Maciej, VW Golf oraz VW Passat B6
"Bardzo profesjonalna firma oraz szeroki wachlarz usług.Jeszcze lepsza obsługa i bardzo uprzejme podejście do klienta. Każde zlecenie wykonane na czas. Najlepszy warsztat i polecać gobędę każdemu.Z pozdrowieniami dla właściciela i pracowników :)",
Wioletta Guzy
"Obsługa flot polecam chłopaki konkretnie wykonują swoją pracę jako stały klient polecam",
kasia, fiaty panda
"Pełna fachowość, jakość, czas i cena wykonania......gdyby w tym kraju wszystkie firmy podchodziły do pracy i klienta jak w tym warsztacie było by lepiej i nie byłoby takiego kompostownika, jaki mamy obecnie, gorąco polecam wszystkim zainteresowanym,,mogę polecić bez obaw,,pozdrawiam :)
",
Piotrek, Fiat Punto II
"Największa zaleta tego warsztatu to wolne terminy.Nie zgłaszałem reklamacji,fajna obsługa,rachunki,GWARANCJA na usługi .Mam jednak zastrzeżenia do cen części zamiennych-zbyt wysokie marże-w Internecie znajduję 30 % taniej tych samych producentów.
Kiedy pytałem o cenę usług,mówiono np.od 200 do 300 zł ale zawsze płaciłem maksymalną.
Mimo...",
Roman, Alfa Romeo
"Pełen profesjonalizm polecam.wmiana rozrządu vw passat kapitalny remont silnika vw golf 6",
Piotr Adamczyk, Vw golf,vw passat
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Mam problem z tylnimi hamulcami i doborem części do tego przejściowego rocznika . Na tylnej osi jest nakretka 36 mm a we wszystkich opisach jest nakretka 30mm . Czy to mozliwe ze przy wczesniejszej ingerencji w tylne hamulce ktoś zamienił nakrętki mocujące bęben hamulcowy na nakretkę 36mm ?...