"wystawiam pozytyw jak najbardziej zasłużony naprawa szybka sprawna obsługa na najwyższym poziomie oby więcej taki warsztatów
Naprawa :
Sprawdzenie ,nabicie i odgrzybianie klimy ASTRA G ",
Tadeusz, OPEL ASTRA G
"Najlepszy warsztat w Bytomiu. Szybko, profesjonalnie i w przystępnej cenie. Polecam!!!",
kingu, Honda City
"Wszystko działa bez zarzutu autko znowu znowu jezdzi , a było już w kilku warsztatach gdzie sobie nie poradzili. Polecam !!!!!!!",
renia, Renault Megane
"Bardzo miła obsługa. Co prawda nie często korzystam z usług tego serwisu samochodowego, ponieważ mam dość sprawne i bezawaryjne auto, ale kiedy naprawdę potrzebuję pomocy, to są w stanie mi jej udzielić za naprawę niewielkie pieniądze.
Cenię profesjonalizm i wysoką jakość, a to dla mnie najważniejsze. Polecam!",
Adrian Woźniak
"Panowie na poziomie, konkretnie, rzeczowo, profesjonalizm, wykaz napraw i czesci, wszystko czarne na białym polecam wszystkim ktorym zalezy na wysokiej jakosci usług!",
Korneliusz
"Zdecydowanie godny polecenia warsztat. Oprócz rzetelnie wykonanej naprawy, można tu zawsze liczyć na fachowe doradztwo. Do tego według mojej opinii bardzo przystępne ceny",
Andrzej , Chevrolet
"Szybko i profesjonalne. Wymiena kłódki hamólcowych. ",
Vadimius., Opel Astra j
"Krótko i zwięźle. Warsztat profesjonalny, obsługa miła i co najważniejsze bardzo szybko usunięta usterka powstała po oddaniu samochodu do innego warsztatu",
Grzegorz, Opel Astra 1.7 dti
"Warsztat godny polecenia i zaufania. Dziękuję za trud i profesjonalizm. Chłopcy znają się na robocie. Warto było czekać, bo autko jak nowe. Napewno wrócę. Jeszcze raz dziękuję za kawał dobrej roboty",
Czarny Peugeot , Peugeot 107
"Pełen profesjonalizm, usluga wykonana na czas
Cena adekaatna do wykonanej pracy oby więcej takich warsztatów
Pozdrawiam cały zespó. obym szybko nie musial przy przyjeżdżać :D",
Daniel, Volkswagen golf 4 1.9 tdi
"Najlepszy mechanik do jakiego miałam okazję trafić.
Ekspresowa wymiana filtrów i oleju. Miła i fachowa obsługa, warto skorzystać z tego serwisu.",
Anehtet
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam . Czy moze mi ktos poleciec szlifiernie glowic w warminsko-mazurskim . Mam mercedesa Klasa B 2012 . Prawdopodobnie bo jeszcze nie zdjąlem glowicy jest wypalony zawor na cylindrze . Ale chcialbym wczesniej wiedziec gdzie moge spokojnie oddac zeby mi dobrze ja zrobili .Pozdrawiam Marek
Czy jest możliwe że sprawdzenie (przeswietlenie)glowicy nie daje 100% gwarancji ze nie jest pęknięta bo mechanik tak sądzi.nie wiem czy fuszere odstawili czy co