"Fachowa obsługa, wszystkie informacje zostały mi przekazane na czas wraz z wycena. Salon i serwis robi ogromne wrażenie, widać jakość gołym okiem. Zostałem poproszony na serwis i usterki pokazano mi na aucie i wytłumaczone skąd się wzieły. Cena adekwatna do jakości i podejscia do klienta. Brak zastrzeżeń.",
Łukasz Wrona, Toyota Rav4
"Bardzo porządny warsztat, miła obsługa szybko poradziła sobie z usterką. Polecam",
Mateusz , Audi a6
"Odwiedzam ten serwis gdy w moim Oplu coś złego się dzieje i za każdym razem samochód jak i ja jesteśmy zadowoleni ",
Adam, Opel
"Do ONE Group trafiłem przypadkiem z ciężko obracającymi się tylnymi kołami w aucie. Usterka została usunięta tego samego dnia. Zostałem wyczerpująco poinformowany o przyczynie awarii i zrealizowanej naprawie. Jestem zadowolony z obsługi. W razie potrzeby na pewno jeszcze tutaj wrócę.",
Dawid, Volkswagen/Passat
"W moim przekonaniu jakość wykonywanych usług jest dobra, biorąc pod uwagę inne warsztaty. Poziom wykonywanych usług jest stabilny i można otrzymać wyczerpujące informacje jeśli się wymaga. Co do ceny to powiem tak, że czasem lepiej dołożyć 50 zł i być pewnym niż mieć wątpliwości czy można autem się poruszać po naprawie. ",
_nho, Citroen
"Korzystam z ich usług od paru lat i jestem bardzo zadowolony. Np. trzy lata temu poprzedni mechanik polecił mi wymienić sprzęgło, pojechałem do OSG na wymianę i po rozebraniu okazało się, że jest ok, więc nie musiałem wydawać pieniędzy na zbędną naprawę (jeżdżę na tym sprzęgle do dzisiaj). W razie potrzeby dają auto zastępcze. Dokładnie opisują...",
Grzegorz Pe, Corolla E11 G6
"Polecam serdecznie osobom którym zależy na czasie i fachowej obsłudze. Właściciel bardzo uprzejmy -dba o klienta ,co się rzadko zdarza .Stawia na jakość usług. Obsługa warsztatu bardzo profesjonalna- widać że pracują bo chcą a nie muszą. POLECAM WSZYSTKIM",
JOANNA
"wymieniałem olej,filtry, wszystko OK.polecam! cena też do wytrzymania.",
mario, hyndai
"Wizyta zgodnie z ustalonym terminem,szybko diagnoza i naprawa.
",
Bożena, peugeot 206 sw xs 2003
"Super
Zawsze pomogą, naprawią, są rzetelni, znają się na swojej robocie
Polecam ",
eve, Skoda
"Bardzo dobra robota, usługa wykonana bez żadnych komplikacji. Warsztat samochodowy godny polecenia!",
Tomasz, BMW e90
"Samochód przyjęty w dzień zgłoszenia problemu do naprawy, szybka, fachowa obsługa, solidne wykonanie. Dobry kontakt z mechanikiem, dokładnie wytłumaczona przyczyna popsucia auta.
Warsztat godny polecenia. ",
Asia, Rover 214i
"Szybko i solidnie. POLECAM!",
zadowolony klient
"Polecam. Szyba naprawiona, nic mnie pan nie skasował . Do tego miło spędziłem czas na rozmowie przy oranżadzie. Pozdrawiam ",
Paweł , Citroen C5
"polecam, jedyny warszat gdzie koszty naprawy były do zaakceptowania",
heniek komprachcice
"Diagnostykę niedziałającej klimatyzacji oceniam pozytywnie. Panowie z warsztatu zajęli się autem szybko i profesjonalnie. Wizyta przebiegła sprawnie i bez zarzutów. Cena jak i obsługa również na plus",
Alicja, Mercedes 180
"Nikogo lepszego nie znajdziecie, POLECAM.
Fachowe naprawy zawsze przebiegają szybko.",
Weronika, Mercedes w 210
"Bardzo szybka i konkretna obsługa, chociaż na początku zleciłem im drobne naprawy. Niedługo jadę zatem z czymś poważniejszym. ",
imperialista
"Super mechanik. Nic dodać, nic ująć. Szybka i tania naprawa",
Art
"Profesjonalni mechanicy wiedzą co i jak każde zapytanie zostaje udzielona informacja nawet dla laika super zaklad",
Goska
"Jestem zadowolona z obsługi i szybkości naprawy, wszystko ok",
Starzyńska , Volkswagen IV 1,4 2001
"Naprawili mi samochód, już byłem u 3 mechaników i w końcu zawiozłem do nich i zrobili, wszystko fajnie chodzi tylko bardzo długo czekałem na auto ale było warto. Polecam bo się znają na BMW widać ",
Browar, BMW E46 COMPACT
"Wymiana rozrządu,oleju i filtrów.
Jestem zadowolony z usługi.
Polecam Mechanika brata od szefa
",
Jacek lipiec, Opel Corsa
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam z tej strony Witek. Audi A6 C6 sedan 2.0 TDI multitronik 350 tys nalotu 2007 r problem taki iż na wolnych obrotach bieg N telepie cała buda z przerwami, czasem wcale jak mu czapka spadnie, wtryski robione, turbina robiona, EGR też przepływomierz wyczyszczony, ponoć 2 wtrysk troszkę...
Posiadam Citroena Berlingo DIESEL r.2015.W czasie jazdy nagle samochód stracił moc pojawił się komunikat awaria silnika (ikonka silnika) i komunikat ESP/ASR.Co mogło się stać?
Witam ,mam pytanie odnośnie działania kierownicy w volvo V40 CC 2013r. Pierwszy raz mam auto tej marki i nie wiem czy to normalne że kierownica jest bardzo czuła na każdy ruch, i mam wrażenie że po skręcie nie wraca do punktu wyjścia. Cały czas muszę ją kontrolować . Nie wiem ,czy dobrze to...
Witam,posiadam volvo v60 1.6 diesel 114k/m 2011 rok.Problem polega na tym ,że pojawia się bład wtryskiwacza(wtryskiwaczy)wysterowania górnej dawki paliiwa,ten błąd raz pojawia się na cylndrze 1-2 raz 2-3-4 pozdrawiam Darek
Prawidłowe ustawienie dyszy spryskiwaczy jest podstawą do bezpieczego podróżowania. Warunki atmosferyczne oraz zabrudzenia z jezdni powodują zanieczyszczenia szyby. Sprawne spryskiwacze,...
Nagła głośniejsza niż zazwyczaj praca silnika może sygnalizować jego poważny problem. W większości przypadków niedomagania silnika objawiają się m.in. dudnieniem czy stukami. Spowodowane może być...
Gdy temperatura na zewnątrz spada, temperatura wewnątrz kabiny utrzymywana jest przez układ ogrzewania. Jeżeli ogrzewanie nie działa poprawnie, oznacza to pewne zagrożenie i to nie ze względu na...
Nagły problem z uruchomieniem samochodu to coraz rzadszy widok ze względu na postęp technologiczny. Mimo to, elektronika która z jednej strony czyni auta nowoczesnymi pojazdami, z drugiej strony...