"Mega profesjonalnie, kompleksowo i w bardzo dobrej cenie. Jestem zadowolony. ",
Krzysztof S., Mazda 6
"Serwisowałem tutaj od kilku lat swojego Peugeota 206 i jestem zadowolony z poziomu obsługi, jak również ze strefy dla klienta, ostatnio nadszedl jednak czas na zmiany i zakupilem Peugeota 208 również w Auto-Lukoszek, cena bardzo konkurencyjna i dalej bedę trzymał się tego serwisu. POLECAM! ",
mar, peugeot 208
"Profesjonalizm i dobry humor:) wymiana opon błyskawiczna -polecam",
Leszek, Hyundai I30 2007
"Byłam już kilka razy w waszym warsztacie i wyjeżdżalam zawsze zadowolona. Bardzo miła obsługa i ceny bardzo przystępne.Serdecznie polecam. ",
Monika , Vw polo
Profesjonalne usługi serwisowe Zapraszamy do skorzystania z usług naszego serwisu. Zapewniamy obsługę realizowana przez kadrę mechaników z wieloletnim doświadczeniem na rynku polskim i zagranicznym. Nasza oferta ...
Pan Mechanik – Twój sprawdzony warsztat samochodowy w OpoluSzukasz zaufanego mechanika, który nie tylko naprawi Twój samochód, ale też doradzi, wytłumaczy i zadba o Twój czas? Dobrze trafiłeś! Pan Mechanik to nowoczesny warsztat samochodowy z...
"Bardzo dobry kontakt,szybko i fachowo wykonana naprawa -super, tak powinny funkcjonować wszystkie warsztaty. ",
zenonka, Peugeot Partner
"Czas ponad godzinę na zmianę opon ( przekładka na felgę plus wymianę robili uczniowie ) co do usługi nie mam zastrzeżeń z małym jednym "ale" felgi były tak masakrycznie brudne że obowiązkowe było mycie po usłudze a przyjechałem na czysciutkich kołach , tak to jest jak się brudnymi rękawiczkami pracuje , ale ogólnie polecam bo termin bardzo...",
Wojtek, Mercedes-Benz Klasa E 1,8 205 KM 2010
"BARDZO POLECAM TEN WARSZTAT! SERWISUJE W NIM AUTA OD LAT( POLONEZ ,PEUGEOT, RENAULT, FORD, WV , AUDI, TERAZ MAZDA I NISSAN). RZETELNOŚĆ MECHANIKA JEST ZADZIWIAJĄCA , CZAS NAPRAW NIE PRZEKRACZA UMÓWIONEGO TERMINU. JAKOŚĆ CZĘŚCI REWELACYJNA, PEŁEN ASORTYMENT USŁUG. GWARANCJA OBEJMUJE CZĘŚCI I USŁUGI. ELASTYCZNOŚĆ GODZIN PRACY MECHANIKA I...",
RAFAŁ, MAZDA, NISSAN, FORD, WV ,AUDI, PEUDOET
"W moim fordzie mondeo 2002r.2.0TDCi brakowało mocy,wystarczyło zgasic i odpalic i było ok.Po jakimś czasie ta sama usterka.W dwóch warsztatach powymieniano mi turbo potem wtryski i dalej to samo.Dopiero ten warsztat zlokalizował i usunął usterkę.
Od tej pory auto chodzi jak zegarek.Polecam ten warsztat,liczy się prawidłowa diagnoza a nie...",
Robertas84
"Naprawialam tam auto dwa razy ,szybka naprawa bez zadnych problrmow, jak u niektorych mechanikow, doradza dobrze, ceny umiarkowane i bezproblemowa obsluga.Polecam ten warsztat",
asia, smart
"Co tu dużo pisać. Fachowo, szybko i sumiennie. Gorąco polecam.",
dkriss, Mercedes Sprinter
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam. Po wymianie turbiny 1.9 tdi asv zwykła pompa przy 1 i 2 biegu auto się wolno zbiera, brak przyspieszenia, przed wymiana turbiny rakieta.
Witam, wczoraj podczas jazdy auto zaczęło się przycinać podczas jazdy, dodatkowo słychać jakieś tarcie nie wiem czy nie z turbiny. Jeżdżę Alfą GT 1.9 jtdm 150 km. Już wcześniej miałem problemy z turbiną, mianowicie powyżej 3500 obrotów auto traciło moc i wchodziło w tryb serwisowy. Sprawdziłem...
Czy płukanie układu po wymianie nie zatartej sprężarki jest niezbędne?
zaczyna gwizdac turbina i wydobywa sie z rury wydechowej biały dym czy to koniec turbiny? Jak dlugo moge jeszcze jezdzic? Orientacyjny koszt?