"W moim przekonaniu jakość wykonywanych usług jest dobra, biorąc pod uwagę inne warsztaty. Poziom wykonywanych usług jest stabilny i można otrzymać wyczerpujące informacje jeśli się wymaga. Co do ceny to powiem tak, że czasem lepiej dołożyć 50 zł i być pewnym niż mieć wątpliwości czy można autem się poruszać po naprawie. ",
_nho, Citroen
"Znam Tych ludzi nie od dziś :) Naprawdę prawdziwi profesjonaliści w naprawianiu , udzielaniu rzetelnych informacji. Rzadko się trafia na mechanika, który wie co robi i robi to z pasją:) Autko śmiga bez zarzutów. Super kontakt. Naprawdę gorąco polecam!!! :)",
frau_ruda, Ford Focus
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Mąż umył mi silnik w ten upał, otwarta była maska w dzień przez kolejne trzy dni ( akumulator był odłączony podczas mycia ) niestety nie odpala. co się mogło stać?
Mam chłodnicę mocno zalepioną rozbitymi robakami. Pytanie mam takie, jak mogę ją umyć na zewnątrz? Karcherem? Czy ciśnienie jej nie uszkodzi? Jest delikatna? Proszę o podpowiedź. Pozdrawiam
Dzień dobry. Chciałbym umyć silnik, tylko nie bardzo wiem jak. Czy myjka ciśnieniowa nie spowoduje jakiejś awarii elektryki? Jak najlepiej umyć silnik? Proszę o rady