AUTO LELLEK GROUP

ul. Opolska 2c , Sławice, 45-960 Opole

****** 6 (2 opinie)

DODAJ OPINIĘ

O warsztacie

ul. Opolska 2c , Sławice, 45-960, Opole

Poniedziałek od 07:00 do 18:00
Wtorek od 07:00 do 18:00
Środa od 07:00 do 18:00
Czwartek od 07:00 do 18:00
Piątek od 07:00 do 18:00
Sobota od 07:00 do 14:00

Gotówka

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

Grupa LELLEK to ceniona marka i synonim najwyższej jakości. Pasja, jaką jest motoryzacja, towarzyszy już piątemu pokoleniu właścicieli firmy i stała się siłą, która przerodziła niepozorną kuźnię z końca XIX wieku w wielkie rodzinne przedsięwzięcie. Obecnie Grupa LELLEK jest jednym z największych dealerów samochodów koncernu Volkswagen w Polsce. Naszą ofertę stanowi 8 kompleksów na terenie całego kraju i pozostających do Państwa dyspozycji 14 autoryzowanych salonów i punktów serwisowych marek Porsche, Audi, Volkswagen, Skoda i Seat. Liczne dowody uznania ze strony zadowolonych Klientów oraz koncernu Volkswagen odzwierciedlają najwyższą jakość, która towarzyszy wszystkim przedsięwzięciom sygnowanym nazwiskiem LELLEK.

Przemyślana polityka inwestycyjna i konsekwencja w realizacji założonych celów dają najlepszy z możliwych efektów jakim jest STABILNY ROZWÓJ firmy. Wszystkie działania podejmowane przez nas mają na celu zwiększenie efektywności prac wykonywanych na co dzień, ale zarazem wpływają na długookresowy progres. Strategicznym celem naszej firmy jest budowa nowoczesnego przedsiębiorstwa profesjonalnie i kompleksowo obsługującego Klientów. Za przykład realizacji tego założenia niech posłuży choćby nowa wersja aplikacji LellekApp dedykowana Klientom preferującym stały kontakt z wybranym sprzedawcą lub doradcą serwisowym za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Sklep internetowy LELLEK Shop, który oddajemy do Państwa dyspozycji, to kolejny rozdział w innowacyjnej polityce firmy. Został stworzony z myślą o Klientach ceniących sobie czas, dostęp do rzetelnej informacji oraz komfortu natychmiastowej realizacji zamówienia.

Kierunki rozwoju naszej firmy określone są z uwzględnieniem sytuacji na wciąż zmieniającym się rynku samochodów osobowych w Polsce. Dzięki temu zawsze jesteśmy wśród liderów.

Gwarancją sukcesów jest dla nas PROFESJONALIZM W KAŻDYM DZIAŁANIU, dlatego w żadnym z obszarów, którymi się zajmujemy nie ma miejsca na przypadkowość. Począwszy od kontaktu bezpośredniego, poprzez doradztwo techniczne i finansowe, po stałą opiekę serwisową Klient styka się z perfekcyjnym działaniem naszych specjalistów. Każdy, kto kontaktuje się z nami może liczyć na profesjonalną, kompleksową obsługę dlatego, że KLIENT TO NAJWAŻNIEJSZA OSOBA w naszej firmie.

Zapraszamy do współpracy!

Więcej

Opinie (2)

Dodaj opinię
6 ******
Ocena wystawiona na podstawie 2 opinie.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • l
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Każdemu polecam - w innym warsztatcie nie potrafili zdiagnozować o co chodzi z kontrolką silnika w Audi Q5, a tutaj kwestia godzinki i już wszystko naprawione. Serdecznie dziękuję całej ekipie za pozytywne przyjecie (z drogi) i dobrą naprawę.


  Audi Q5

 • m
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Zdecydowanie polecam. Wymiana rozrządu poszła szybko i sprawnie, dostałem nawet dodatkową zniżkę. Miła obsługa, fajna kawiarenka dla oczekujących na samochód.


  Skoda Octavia

Podobne warsztaty


Marki samochodów naprawiane przez warsztat