"Fachowa obsługa, wszystkie informacje zostały mi przekazane na czas wraz z wycena. Salon i serwis robi ogromne wrażenie, widać jakość gołym okiem. Zostałem poproszony na serwis i usterki pokazano mi na aucie i wytłumaczone skąd się wzieły. Cena adekwatna do jakości i podejscia do klienta. Brak zastrzeżeń.",
Łukasz Wrona, Toyota Rav4
"Odwiedzam ten serwis gdy w moim Oplu coś złego się dzieje i za każdym razem samochód jak i ja jesteśmy zadowoleni ",
Adam, Opel
"Bardzo porządny warsztat, miła obsługa szybko poradziła sobie z usterką. Polecam",
Mateusz , Audi a6
"Do ONE Group trafiłem przypadkiem z ciężko obracającymi się tylnymi kołami w aucie. Usterka została usunięta tego samego dnia. Zostałem wyczerpująco poinformowany o przyczynie awarii i zrealizowanej naprawie. Jestem zadowolony z obsługi. W razie potrzeby na pewno jeszcze tutaj wrócę.",
Dawid, Volkswagen/Passat
"Szybko i solidnie. POLECAM!",
zadowolony klient
"Auto jedziło wszędzie po serwisach 2 miesiące i nikt nie potrafił nawet zdiagnozować problemu. W M-Auto zrobili to w jeden dzień, koszt 150 pln i auto dziala bez problemu. Na Partyzanckiej stalo tydzien, diagnostyka 200 i nic nie zrobili. Szybko, sprawnie, bez zbednej gadaniny. POLECAM",
Jarecki, BMW E91
"Wysoka jakość usług, niewygórowane ceny, trafna diagnoza, miła atmosfera w warsztacie pozwala mi na polecenie warsztatu. Od jakiegoś czasu korzystam z usług pana Bartka i nigdy się nie zawiodłem. Szczerze polecam!",
Janusz, Toyota Corolla
"Witam. Zdecydowałem oddać mój samochod do naprawy do obcego mechanika i jestem mile zaskoczony. Naprawa przebiegła szybko i na temat ( bez żadnego marudzenia ze strony pracowników typu mamy dużo roboty i dzisiaj nie damy rady ). Jestem bardzo zadowolony i każdemu będę polecał ten warsztat samochodowy, miła i fachowa obsługa . Dzięki PANOWIE.",
jgprog, Audi a4 b8 Avant
"Znam warsztat od kilku lat czytam te wypociny i szlag mnie trafia. Mam jedna prosbe ludzie jezdzijcie tam gdzie taniej a nie psujcie komus zdrowa tymi glupimi komentarzami !
Każdy chce zarabiać jak najwiecej a tu komentarze ze ktos mnie naciągnoł,no kobieto a o kogo przyjedziesz z pretensjami jak cos padnie po miesiacu . Najlepiej naprawić...",
lukas4334, Audi a4 b6,form mondeo mk4 ,ford focus mk1,toyota
"Polecam Serwis!!! Miła obsługa szybka naprawa przystępna cena.Oby tak dalej PANOWIE!!!",
Stały Klijent
"Wymiana rozrządu,oleju i filtrów.
Jestem zadowolony z usługi.
Polecam Mechanika brata od szefa
",
Jacek lipiec, Opel Corsa
"Jestem stałym klientem tego warsztatu, naprawy przebiegają sprawnie i bez zarzutu,sympatyczna obsługa,fachowe doradztwo, polecam w 100 %.",
Tellym, Opel Insignia
"Korzystam z ich usług od paru lat i jestem bardzo zadowolony. Np. trzy lata temu poprzedni mechanik polecił mi wymienić sprzęgło, pojechałem do OSG na wymianę i po rozebraniu okazało się, że jest ok, więc nie musiałem wydawać pieniędzy na zbędną naprawę (jeżdżę na tym sprzęgle do dzisiaj). W razie potrzeby dają auto zastępcze. Dokładnie opisują...",
Grzegorz Pe, Corolla E11 G6
"Trafna diagnoza, szybki czas naprawy, pełen profesjonalizm. Polecam w 100%",
Grzegorz, Opel Corsa
"Szybka i tania naprawa, mili i przystojni mechanicy, znający się na rzecz, profesjonalne doradzanie jeśli chodzi o części. Gorąco polecam!",
Ania
Grupa LELLEK to ceniona marka i synonim najwyższej jakości. Pasja, jaką jest motoryzacja, towarzyszy już piątemu pokoleniu właścicieli firmy i stała się siłą, która przerodziła niepozorną kuźnię z końca XIX wieku w wielkie rodzinne...
"tutaj regularnie wymieniam opony i korzystam z hotelu opon. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie ponieważ nie muszę się martwić o miejsce w którym mógłbym przechowywać opony. Usługa jest zawsze wykonana w umówionym terminie, sprawnie i profesjonalnie. Polecam to miejsce bo bardzo podoba mi się ich stosunek do klienta i wykonywanych usług",
Julian Sobczak
"Witam.
Silniki TwinSpark słyną z awaryjności, to prawda, ale wgłębienie się w opinie ich użytkowników, dochodzi się do pewnych konkluzji jeżeli chodzi o mechanikę (zawieszenie wielowahaczowe to już inna bolączka ale też do wyleczenia) - padają wariatory w TS-ach 120 KM i zwyższ, więc lepiej unikać tych wersji, dlatego wybrałem 105 KM motor,...",
Baboo, Alfa Romeo 147 1,6 TS Eco 105 KM
"Polecam zakład. Miła obsługa, wczesna kalkulacja kosztów, w razie dodatkowych napraw natychmiastowy kontakt telefoniczny z właścicielem samochodu - celem uzyskania zgody na naprawę.
Po naprawie samochód jest czysty, sprawdzony.
Z zakładu korzystam ja oraz moi znajomi z pracy. ",
opolanka
"Pan Marian z serwisu rewelacja kontakt i wykonanie pracy na 6+ szybko oraz auto zastępcze dostałam .A Pan Marian jako osoba bardzo sympatyczny ",
Ewa , Citroen
"Wszystko szybko, sprawnie I niedrogo. Jestem b. zadowolony. Polecam.",
egon1811, Toyota Yaris 1.5 benzyna 2022
"Super
Zawsze pomogą, naprawią, są rzetelni, znają się na swojej robocie
Polecam ",
eve, Skoda
"wymieniałem olej,filtry, wszystko OK.polecam! cena też do wytrzymania.",
mario, hyndai
"Oglnie jest ok, dosc niskie ceny jak na opole",
Jaro
"Fachowość to najlepsze słowo. Mechanik zdiagnozował problem w moim aucie bardzo sprawnie, zaznaczając, że poprzedni warsztat nie poradziły sobie z tym i wysłał mnie właśnie do p. Bartka.
Duża wiedza i miłe podejście do klienta.
Polecam",
Jerzy, VW Touran
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam z tej strony Witek. Audi A6 C6 sedan 2.0 TDI multitronik 350 tys nalotu 2007 r problem taki iż na wolnych obrotach bieg N telepie cała buda z przerwami, czasem wcale jak mu czapka spadnie, wtryski robione, turbina robiona, EGR też przepływomierz wyczyszczony, ponoć 2 wtrysk troszkę...
Posiadam Citroena Berlingo DIESEL r.2015.W czasie jazdy nagle samochód stracił moc pojawił się komunikat awaria silnika (ikonka silnika) i komunikat ESP/ASR.Co mogło się stać?
Witam ,mam pytanie odnośnie działania kierownicy w volvo V40 CC 2013r. Pierwszy raz mam auto tej marki i nie wiem czy to normalne że kierownica jest bardzo czuła na każdy ruch, i mam wrażenie że po skręcie nie wraca do punktu wyjścia. Cały czas muszę ją kontrolować . Nie wiem ,czy dobrze to...
Witam,posiadam volvo v60 1.6 diesel 114k/m 2011 rok.Problem polega na tym ,że pojawia się bład wtryskiwacza(wtryskiwaczy)wysterowania górnej dawki paliiwa,ten błąd raz pojawia się na cylndrze 1-2 raz 2-3-4 pozdrawiam Darek
Prawidłowe ustawienie dyszy spryskiwaczy jest podstawą do bezpieczego podróżowania. Warunki atmosferyczne oraz zabrudzenia z jezdni powodują zanieczyszczenia szyby. Sprawne spryskiwacze,...
Nagła głośniejsza niż zazwyczaj praca silnika może sygnalizować jego poważny problem. W większości przypadków niedomagania silnika objawiają się m.in. dudnieniem czy stukami. Spowodowane może być...
Gdy temperatura na zewnątrz spada, temperatura wewnątrz kabiny utrzymywana jest przez układ ogrzewania. Jeżeli ogrzewanie nie działa poprawnie, oznacza to pewne zagrożenie i to nie ze względu na...
Nagły problem z uruchomieniem samochodu to coraz rzadszy widok ze względu na postęp technologiczny. Mimo to, elektronika która z jednej strony czyni auta nowoczesnymi pojazdami, z drugiej strony...