"Witam. Z usług zakłada jestem bardzo zadowolony. Konkretna miła i fachowa obsługa w recepcji. Doskonali mechanicy. Naprawa profesjonalna. Doskonały kontakt z zakładem, przesłane zdjęcia uszkodzonych podzespołów podczas naprawy. W 100% polecam ten warsztat i będę kożystał z warsztatu nadal. Ceny adekwatne do napraw nie wygurowane. Gorąco...",
ArturWachowicz , Peugeot, 407, 2.0 HDI, 2007
"Samochody z naszego oddziału w Opolu serwisujemy i naprawiamy właśnie tutaj i jesteśmy zadowoleni z usług.",
Paweł, Fiat Ducato
"Bardzo mili i pomocni, nie naciagaja na „ hajs”, :-)",
Ola, SEAT Leon Diesel 2006
"Polecam. Miła i fachowa obsługa. Na pewno wrócę:-)",
Ola, Opel Crossland X Benzyna 2017
"Byłam już kilka razy w waszym warsztacie i wyjeżdżalam zawsze zadowolona. Bardzo miła obsługa i ceny bardzo przystępne.Serdecznie polecam. ",
Monika , Vw polo
SZIC od ponad 40 lat stara się dbać o doświadczenia motoryzacyjne Opolan i przyjezdnych. Prowadzimy salon oraz serwis samochodowy KIA i Mitsubishi. Jesteśmy firmą z tradycjami, której możesz zaufać! Jak wiemy, tylko z prawdziwego zamiłowania do...
Warsztat Samochodowy DR AUTO zajmuje się kompleksową naprawą samochodów różnych marek. Począwszy od drobnych usterek po naprawy powypadkowe. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, wykonując zlecone naprawy. Stosujemy odpowiednie...
Profesjonalne usługi serwisowe Zapraszamy do skorzystania z usług naszego serwisu. Zapewniamy obsługę realizowana przez kadrę mechaników z wieloletnim doświadczeniem na rynku polskim i zagranicznym. Nasza oferta ...
Pan Mechanik – Twój sprawdzony warsztat samochodowy w OpoluSzukasz zaufanego mechanika, który nie tylko naprawi Twój samochód, ale też doradzi, wytłumaczy i zadba o Twój czas? Dobrze trafiłeś! Pan Mechanik to nowoczesny warsztat samochodowy z...
"Od paru lat serwisuje auto w Bartexie. Sprawna obsługa, dobry kontakt, jakość zawsze na wysokim poziomie. Szczerze polecam.",
Adam, Volvo V40
"Super, chłopaki od znanego warsztatu w Opolu otworzyli swój warsztat - jakość ta sama jak nie lepsza bo bez uczniów a ceny bez porównania !!!",
Karol
"W moim przekonaniu jakość wykonywanych usług jest dobra, biorąc pod uwagę inne warsztaty. Poziom wykonywanych usług jest stabilny i można otrzymać wyczerpujące informacje jeśli się wymaga. Co do ceny to powiem tak, że czasem lepiej dołożyć 50 zł i być pewnym niż mieć wątpliwości czy można autem się poruszać po naprawie. ",
_nho, Citroen
"Rzetelnie. Szybko. Miło. Polecaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :)",
kinga, renault
"W moim SEACIE słychać było "turkotanie" podczas jazdy. Wizyta u jednego z mechaników zakończyła się stwierdzeniem, że diesel z takim stażem ma prawo trochę głośniej chodzić. Po dłuższej rozmowie stwierdzono, że to jednak może być usterka, która sięgnie kosztów rzędu 2000zł. Ale termin na wrzesień.
Postanowiłam, więc ponownie (już kiedyś...",
K.K., SEAT LEON TDI
"Bardzo rzetelna i fachowa firma. Korzystam z usług już 3 lata i jestem bardzo zadowolony.
Fachowcy w swojej branży ... zawsze doradzą najlepsze rozwiązanie takie, które rozwiązuje problem na stałe a nie na 5 minut.
Polecam serwisuje u nich cała moja rodzina. W sumie 5 aut i nigdy nie było żadnych kłopotów.",
Piotr Opole , Mazda 323f, Audi A3, Opel Astra, Hyundai Accent, O
"Diagnostykę niedziałającej klimatyzacji oceniam pozytywnie. Panowie z warsztatu zajęli się autem szybko i profesjonalnie. Wizyta przebiegła sprawnie i bez zarzutów. Cena jak i obsługa również na plus",
Alicja, Mercedes 180
"Szybko sprawnie fachowo i kulturalnie. Polecam. Rzeczowo i konkretnie prowadził sprawę Pan Jarek",
Kaziks, Mitsubishi L200
Zajmujemy się podstawową obsługą samochodów osobowych wszystkich marek. Działamy na 1 stanowisku, więc każdą naprawę staramy się wykonać możliwie szybko i z pełnym profesjonalizmem W tym czasie każdy klient może napić się pysznej kawy w...
"Wszystko szybko i dobrze. Podczas jednego przeglądu została znaleziona usterka, ale szybko się tym zajęli. Godziny otwarcia na plus. Polecam wszystkim.",
Igor, Polo
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam mam taki problem: Toyota Avensis verso 2002,2.0 diesel, D4D. Przy przyspieszeniu samochód na chwilę traci moc mimo że pedał w podłodze. Po kilku sekundach załącza się i jazda. Komputer nie wykazał żadnych błędów. Nie dymi, nie kopci. Wszystko wymienione zawsze na czas. Tak jest od pół...
Witam. Mam problem ze światłami drogowymi. Zapaliły się i nie chcą zgasnąć. Musiałem wyciągnąć żarówki, bo cały czas w kostkach jest napięcie nawet po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki. Następny problem jest taki ,że jest olej w interkulerze. Podejrzewam ,że to może być turbina lub co innego.
Witam Mam pytanie, zauważyłem, że rura intercooler jest zaoliwiona prawdopodobnie problem jest uszczelek, chodzi mi czy to jest normą, że może być zaoliwiona? Czy mimo tego że uszczelki są uszkodzone, nie powinien być olej na rurze? Pozdrawiam i dziękuje
Witam, chciałbym się dowiedzieć czy da się zamontować wydajniejszy intercooler do mojego silnika 2.4 D5 163KM? Mam wgrany program na 195 KM/460 Nm. Proszę o poradę