"Wielokrotnie naprawiałam swoje wozy w tym warsztacie, od wymiany klocków, przez turbinę kończąc na panewkach i za każdym razem wszystko przebiegało bez najmniejszych problemów. Śmiało moge powiedzieć, że jest to czołówka Opolszczyzny, polecam !!",
Rainmannadwakije, Audi A8
"Odwiedzam ten serwis gdy w moim Oplu coś złego się dzieje i za każdym razem samochód jak i ja jesteśmy zadowoleni ",
Adam, Opel
"Ustawienie zbieżności - uczciwie i rzetelnie wykonana usługa, co ja sobie również cenię to możliwość wejścia na warsztat i porozmawiania z mechanikiem. Cenowo również polecam, bo 140 zł to dobra cena za tą usługę.
Co jeszcze pozytywnego to to że kiedy powiedziałem że zależy mi na szybkim terminie, bo wyjeżdżam na wakacje, to kiedy w innych...",
Krzysztof , Opel Vectra C 2008 rok 1.9 CDTI 150KM
"Świetna obsługa! Szybko i tanio naprawiony samochód. Dla studentów zniżka! :)
Polecam również skorzystanie z myjni, również tanio i bardzo dokładnie :)",
Kasia, Punto I
SZIC od ponad 40 lat stara się dbać o doświadczenia motoryzacyjne Opolan i przyjezdnych. Prowadzimy salon oraz serwis samochodowy KIA i Mitsubishi. Jesteśmy firmą z tradycjami, której możesz zaufać! Jak wiemy, tylko z prawdziwego zamiłowania do...
Warsztat Samochodowy DR AUTO zajmuje się kompleksową naprawą samochodów różnych marek. Począwszy od drobnych usterek po naprawy powypadkowe. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, wykonując zlecone naprawy. Stosujemy odpowiednie...
Pan Mechanik – Twój sprawdzony warsztat samochodowy w OpoluSzukasz zaufanego mechanika, który nie tylko naprawi Twój samochód, ale też doradzi, wytłumaczy i zadba o Twój czas? Dobrze trafiłeś! Pan Mechanik to nowoczesny warsztat samochodowy z...
"Wszystko szybko i dobrze. Podczas jednego przeglądu została znaleziona usterka, ale szybko się tym zajęli. Godziny otwarcia na plus. Polecam wszystkim.",
Igor, Polo
Zajmujemy się podstawową obsługą samochodów osobowych wszystkich marek. Działamy na 1 stanowisku, więc każdą naprawę staramy się wykonać możliwie szybko i z pełnym profesjonalizmem W tym czasie każdy klient może napić się pysznej kawy w...
"W moim przekonaniu jakość wykonywanych usług jest dobra, biorąc pod uwagę inne warsztaty. Poziom wykonywanych usług jest stabilny i można otrzymać wyczerpujące informacje jeśli się wymaga. Co do ceny to powiem tak, że czasem lepiej dołożyć 50 zł i być pewnym niż mieć wątpliwości czy można autem się poruszać po naprawie. ",
_nho, Citroen
"Duzy POZYTYW dla chłopaków z R2.Remont silnika wzorowy.
pozdrawiam i POLECAM",
Darecki , FORD
"Profesjonalizm i rzetelność na najwyższym poziomie!!! (inne serwisy nie podjęły się naprawy-problemy z silnikiem).Konkurencyjne ceny! ŚWIETNY KONTAKT.
Samochodzik jeździ jak nowy.Polecam!",
Witek, KIA SOUL
"Bardzo rzetelna i fachowa firma. Korzystam z usług już 3 lata i jestem bardzo zadowolony.
Fachowcy w swojej branży ... zawsze doradzą najlepsze rozwiązanie takie, które rozwiązuje problem na stałe a nie na 5 minut.
Polecam serwisuje u nich cała moja rodzina. W sumie 5 aut i nigdy nie było żadnych kłopotów.",
Piotr Opole , Mazda 323f, Audi A3, Opel Astra, Hyundai Accent, O
"Od ponad roku korzystam z usług warsztatu, którego prowadzi dwóch sympatycznych fachowców, ale przede wszystkim pasjonatów motoryzacji. W leciwym już autku udało się skutecznie usunąć wszystkie usterki, tak, że 20 letnie auto śmiga póki co bez problemu. Ważne jest to, że bez względu na to z jaką usterką przyjeżdżałem, to każda została usunięta...",
nurcio, Fiat Cinquecento
"Wymiana opon na zimowe usługa wykonana bardzo dobrze ",
Wiesław, Suzuki SX 4 1.6 107 km 2008
"Bardzo polecam. Szybka i sprawna naprawa. W ciągu tygodnia naprawiłem w tym warsztacie 3 samochody. Naprawy w dwóch były poważne. W jednym passacie generalny remont silnika, natomiast w drugim pompa paliwa w dieslu. Polecam naprawdę warto.",
Daniel, Passat, Passat, Cinquecento
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam kupiłem Reno. Master 2.5 DCI po odpaleniu na zimnym silniku kopci na niebiesko ale spaliny czuć jakby nie spaloną ropą .Jak się rozgrzeje to nie kopci jaka to może być przyczyna.
Chciałabym wymienić silnik w Madzie 6 ale nie wiem jak sprawdzić kod silnika po vin. Vin silników JMZGY19T241138711 na zamianę JMZGY19T201187503 Za pomoc zgóry dziękuję.
Witam, jakiś czas temu kupiłem samochód (rocznik 2004, przebieg 195 000), silnik 4G18 ostatnio zauważyłem, że od czasu zakupu, czyli jakieś 600 km temu z poziomu pomiędzy max. A min stan oleju zszedł na minimum. Zagłębiając się trochę w temat, postanowiłem wymienić świece i sprawdzić ich...
Navara 2010 tecna 190k. żadnych objawów .Temperatura ok. bez dymu Bardzo Duża ilość oleju z silnika poszła w chłodnice .Masło wszędzie ..I pytanie co to będzie
Silnik stanowi serce każdego samochodu. Aby jednak prawidłowo funkcjonowało, trzeba o nie dbać. Z reguły silniki benzynowe nie należą do problemowych, za to często usterkom ulega cały osprzęt...
Olej jest bardzo ważny dla prawidłowego funkcjonowania samochodu – powoduje on lepsze smarowanie i zabezpiecza przed tarciem elementów ruchomych w aucie. Jego niedobór może prowadzić do poważnych...