"Mechanik super ale obsługa przez portal "Dobry Mechanik" beznajdziejna",
sss, Skoda OCTACIA 1,9 TDI 2004 wersja A
"Profesjonalny serwis, najlepsze części, miła obsługa serwisuje się tam od kilku lat. Szczerze polecam",
VWP, VW
"Współpracujemy kilka lat z kilkoma autami. Zarówno dostawcze jak i osobówki. Chłopaki ogarnięci, wiedzą co robią. Na telefon, na czas. Ceny sympatyczne. Nigdy nie było problemów. Polecam",
Wojtek, VW/Peugeot/Opel
"Warsztat oceniam pozytywnie. Miła obsługa , naprawa przebiegła bez problemu. Gazownik dobry , nawet widać po kolejkach do niego. Niski koszt naprawy. Zawsze dokładnie wytłumaczą co i dlaczego należy wymienić. Gorąco polecam .",
Stanisław
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Planuje zakup skody octavia 2fl rs 2.0tdi 170 2011r gdzieś pytanie czy warto kupić taki samochód w kwocie 34tys czy może coś innego w kombi wiadomo przebieg więcej niż 200tys będzie miało takie auto. Opinie są różne o tych silnikach proszę o pomoc w wyborze jeszcze myślałem o passacie b7.
Witam Zastanawiam się nad zakupem BMW f10 520d 2.9 diesel rok produkcji 2011 184km automat czy to dobre auto w długie trasy szczególnie za granice i jakie maja wady ?
Chcę kupić samochód poniżej 10 letni, najbardziej odpowiada mi volvo v40 i audi a3, jakie wersje silnikowe są mniej awaryjne? Dużo jest ofert diesla, czy warto szukać z benzyną? Auto do dojazdów do pracy będzie robić ok 60km dziennie. Pozdrawiam
Witam. Jestem na etapie kupnie samochodu, jednak mam problem. Zastanawiam się nad Skoda Fabia hatchback 1.0 95km a Fiatem Tipo hatchback 1.4 95 km - oba z 2020 roku. Chciałabym zapytać czy mniejszy silnik w przypadku wyżej podanej mocy nie sprawia, że skraca się żywotność samochodu? Czy mogłabym...
Kupno auta to nie tylko spory wydatek, ale także często przyczyna stresu i poczucia niepewności. Czy pojazd jest rzeczywiście tak sprawny, jak przedstawia to sprzedający? Co trzeba będzie wymienić...