"Bardzo fachowo oraz konkretnie, zostalem przyjęty od ręki i w ciągu 10 min poznałem przyczynę usterki. Naprawa wykonana za uczciwe pieniądze . Polecam jak najbardziej!!!",
Maciej
"Bardzo solidny warsztat naprawiam samochód od dwóch lat i po za jedna usterka żle założona osłona silnika przez ucznia nigdy nie miałem problemów części mogę mieć swoje nie z tym problemu i patrzę na ręce mechaników co rzadko się zdarza w warsztatach ceny przyzwoite polecam wszytkom ten zakład naprawczy ",
andrzejlucy
"Bardzo dobrzy mechanicy ,fakt specjalizuja sie w citroenach i renault ,ale potrafia zrobic wszystkie samochody. Serwisuje u Nich samochod od trzech lat i nie mam zastrzezen . Polecam",
Kogut, vw passat
"Jestem szczerze wdzięczny za pomoc oraz wykonywane naprawy w waszym warsztacie. Jak do tej pory nigdy się nie zawiodłem co do wykonanych usług. Daję duży plus za informowanie telefoniczne klienta co może być przyczyną powstania usterki i w jak najprostrzy i skuteczny sposób można wykonać naprawę. Choć mam ok. 60 km do waszego warsztatu dla mnie...",
PKru, Skoda Octavia II
"fachowe podejscie, wiedza i dobrze wyposażony warsztat skutkuja bardzo dobra jakoscia wykonywanej uslugi. osobiscie jestem zadowolony z wykonanej usugi i mozliwosci warsztatu. ",
krzysztof
"Zdecydowanie polecam!! Ogarniety i uczciwy. Szczerze powie jak wygląda sytuacja.
Ciężko o dobrego mechanika któremu można zaufać.
Fakt że do tego serwisu mam prawie 100km a i tak tam jeżdzę mówi chyba sam za siebie. ",
Staszek, Alfa GT
"wszystko super porządnie, główny mechanik jak najbardziej profesjonalnie podchodzi do napraw. polecam.",
Andzrej, vw passat b5
"POLECAM !!! Super profesjonalna obsługa, naprawa w ekspresowym tempie, samochód jak nowy :)",
Tatiana, SKODA OCTAVIA
"Od kilku lat wykonuję naprawy u pana Rafała, zarówno te mniejsze jak i większe i jeszcze nigdy się nie zawiodłem, serdecznie polecam, czasami naprawa potrwa trochę dłużej ale naprawdę warto poczekać i mieć pewność, że wszystko wykonane jest tak jak powinno. POLECAM !",
audi, Audi A4
"Polecono ten zakład przez'' pocztę pantoflowa'' .Instalacja LOVATO Smart pod maską super, nic nie widac.wlew pod klapką na benzynę .Przejechałem 7000km , wszystko ok.Polecam ",
rmf, audiA6 2,4
"Rzeczowa, kompleksowa i miła obsługa, auto zostało naprawione dość szybko oraz solidnie, miłe zaskoczenie cena przystępna, dodatkowo Pan mechanik sprawdził poziom płynu, oleju, ciśnienie w oponach. Polecam",
Stały klient, Mazda 626
"Kilkakrotnie korzystałem z usług tego warsztatu. Szybko, sprawnie, dobrze i niedrogo. ",
bobi 01, Vw Passat B5 Variant
"Polecam ten warsztat również w zakresie mechaniki , bardzo szybka realizacja i konkurencyjne ceny.",
pacha., Audi A6
"Bardzo dobry warsztat, naprawa hamulców, przekładni kierowniczej, klimatyzacja, obsługa z rozrządem.",
BMW, BMW
"Szybka i profesjonalna naprawa usterki. Polecam ;)",
kris, toyota corolla
"Witam. Po znachorach, pseudo fachowcach, wizjonerach i chłopach od siekiery i młota, dzięki znajomemu z Radomia trafiłem VW LT 2,5 TDI w rozsypce po w/w fachowcach, a w zasadzie ledwo się dotoczyłem z Warszawy do Radomia do Auto - Jaru. A tu szybko, konkretnie i za małe pieniądze, przede wszystkim Panowie znają się i są wysokiej klasy...",
zadbany dom, vw LT
"Ostatnio byłam mile zaskoczona muszę przyznać.Naprawa na czas i kompetentnie, brawo chłopaki oby tak dalej",
monkaf
"Polecam ten warsztat w 100% Pan Paweł praktycznie odrazu zdiagnozował usterkę i od ręki ją naprawił. A teraz moje auto znowu jest sprawne. A przy okazji dowiedziałem się w jakim stanie jest moje auto ponieważ zostały sprawdzone też inne elementy. ",
Karol, Peugeot 307
"Profesjonalizm uczciwość i rzetelne podejście to domena tego zakładu. Szczerze polecam. ",
klient, audi a6
"Potrzebowałem pomocy w odkodowaniu radia w dopiero kupiony Volvo. Sprawa została załatwiona bardzo szybko i uzyskałem kod. Godny polecenia warsztat",
Mariusz, Volvo 850
"Sprawnie i dokładnie przede wszystkim. Ceny ok. Przede wszystkim bardzo dobra jakosć usług i konkretnie",
Kamil, renault
Prowadzimy serwis klimatyzacji, wulkanizacje oraz mechanike.
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, mam pytanie. W czasie jazdy ale nie zawsze przy hamowaniu twardnieje pedał hamulca. Co może być przyczyną? Gdzie szukać? Przez 5 lat nie było problemu. Pozdrawiam Jerzy.
Witam. Mam problem z moją kropką. Sytuacja wygląda tak : jadę autostradą ze stałą prędkością przez dłuższą chwilę ( około 120 km/h ) po pewnym czasie zapala się kontrolka hamulca ręcznego. Płyn hamulcowy w porządku , hamulec ręczny sprawdzany / regulowany kilka razy . Po zgaszeniu samochodu i...
Zapowietrzają się hamulce. Brak wycieków, płyn wymieniony, od czego zacząć? Po odpowietrzeniu jest kilka dni dobrze a później znowu pedał miękki.
Witam, mam problem z hamulcami. W czasie odpowietrzania układu pedał hamulca reagował prawidłowo potem po uruchomieniu silnika wpada w podłogę i samochód słabo hamuje.
Hyundai i20 to następca małego modelu miejskiego Getz. Stanowi on uzupełnienie w gamie pomiędzy modelami i10 i i30. Produkowany był w latach 2008-2014, a do dyspozycji kierowców pozostawiono...
Model ASX to mniejsza wersja Outlander'a i chociaż jego produkcja trwa zaledwie 9 lat, bo od 2010 roku, to model przeszedł już 3 faceliftingi, w roku 2015, 2016 i 2019. Ten najmłodszy dość...
Suzuki SX4 to kompakt segmentu C mimo, że wyglądem przypomina crossovera z właściwościami SUV'a. Jego włoskim bliźniakiem jest Fiat Sedici, a sam SX4 dzieli płytę podłogową z mniejszym modelem...