"Polecam warsztat. Ekspresowa wymiana kół w miłym towarzystwie. ",
Xyz, Hyundai Santa Fe 2006
"cieszę się że są tak profesjonalni mechanicy doskonale zaślepili mi EGR i wprowadzili zmiany w komputerze samochodu. W końcu samochód fajnie chodzi i ma dobry zryw. Wiem że to nie jest prosta bajka bo trzech mechaników odmówiło mi wykonania tej usługi. Jednak tutaj doskonale znają się na samochodach i wiedzą jak sobie radzić z takimi tematami ! ",
Kacper Kowalski
"POLECAM. Szybko,miło ,tanio. Zmienilam mechanika i jestem zaskoczona ze da sie szybko naprawic auto bez zbednego oczekiwania na czesci. ",
anna
"Zawsze jeździłem do innego specjalisty w okolicach Łukowa, ale od pewnego czasu kilka razy naprawiałem samochód w warsztacie i jestem zadowolony. Bez zbędnego gadania zostawiłem auto z którym fachowcy na terenie Łukowa nie mogli sobie poradzić i telefon po dwóch dniach że auto gotowe. To się nazywa profesjonalizm i wiedza.",
Robert, Ford mondeo
"Jestem w 100 % zadowolony z usług w tym warsztacie. Pozytywnie zaskoczyło mnie dbanie o czystosc podczas naprawy. Pełen profesjonalizm i bardzo miła obsługa. Polecam
",
Tomek , BMW E60
"Kilkakrotnie korzystalem z uslug tego warsztatu zawsze bylem zadowolony z naprawW czesniej korzystalem tez z innych lecz zawsze stalo cos na przeszkodzie tj. termin,czas,sposob wykonania naprawy Ostatnio korzystam z tego warsztatu i w dalszym ciagu bede korzystal z tego zakladu- bo tu nie ma problemu z dogadaniem sie i polecam innym",
stefan, renault espaces
"Bardzo podoba mi się praca Pana Roberta. Wielu magików dłubało mi przy aucie a w zakładzie Domańscy dostałem kompleksową usługę stąd daje maksa. Cena adekwatna do czasu naprawy i jakości usługi!",
Marek 1976, Opel Insignia
"Jedyny zakład z którego wyjeżdżam w pełni zadowolony. Od wielu lat prowadzam tam auta i jak do tej pory nie miałem sytuacji, że coś nie zostało sprawdzone czy niedokończone. Jedyny mankament to czas oczekiwania, no ale jak ktoś jest dobry, to roboty ma full...
Szczerze polecam :)",
Andrzej, Lexus GS300
"Jakby było więcej takich warsztatów to autoryzowani zdziercy by nie mieli co robić.
Czysto fachowo i miła atmosfera.",
gm19, Ford
"Bardzo dobry mechanik! Szczery i przede wszyskim uczciwy. Polecam",
Klientka, Opel Astra
Naprawa samochodów ciężarowych oraz naczep z dojazdem do klijenta.
Naprawy silnikow wymiana silnikow skrzyn sprzegla rozrzadu naprawy ukladu hamulcowego zawieszen diagnostyka komputerowa
"Pierwszy raz skorzystałem z tego serwisu i jestem bardzo zadowolony. Profesjonalizm na każdym kroku, . Panowie bardzo szybko zlokalizowali usterkę w moim aucie i całkowicie ją usuneli. Naprawy wykonują profesjonalnie i błyskawicznie. Sympatyczna i miła obsługa. Można im zaufać. Gorąco polecam ten zakład.",
Skoda, Skoda Octavia 2.0 tdi 2010r
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam kupiłem Reno. Master 2.5 DCI po odpaleniu na zimnym silniku kopci na niebiesko ale spaliny czuć jakby nie spaloną ropą .Jak się rozgrzeje to nie kopci jaka to może być przyczyna.
Chciałabym wymienić silnik w Madzie 6 ale nie wiem jak sprawdzić kod silnika po vin. Vin silników JMZGY19T241138711 na zamianę JMZGY19T201187503 Za pomoc zgóry dziękuję.
Witam, jakiś czas temu kupiłem samochód (rocznik 2004, przebieg 195 000), silnik 4G18 ostatnio zauważyłem, że od czasu zakupu, czyli jakieś 600 km temu z poziomu pomiędzy max. A min stan oleju zszedł na minimum. Zagłębiając się trochę w temat, postanowiłem wymienić świece i sprawdzić ich...
Navara 2010 tecna 190k. żadnych objawów .Temperatura ok. bez dymu Bardzo Duża ilość oleju z silnika poszła w chłodnice .Masło wszędzie ..I pytanie co to będzie
Silnik stanowi serce każdego samochodu. Aby jednak prawidłowo funkcjonowało, trzeba o nie dbać. Z reguły silniki benzynowe nie należą do problemowych, za to często usterkom ulega cały osprzęt...
Olej jest bardzo ważny dla prawidłowego funkcjonowania samochodu – powoduje on lepsze smarowanie i zabezpiecza przed tarciem elementów ruchomych w aucie. Jego niedobór może prowadzić do poważnych...