"Tanio szybko i przyjemnie elektryk super zna temat polecam ",
mirek, Hyundai tuskon 2009
"Polecam. Wczoraj 9.00 zabrane auto. Na drugi dzień 12.00 oddane całe zdrowe i wszystkie usterki zlikwidowane. Polecam właścicielom marki BMW i nie tylko.",
Maciek.
"Bardzo podoba mi się praca Pana Roberta. Wielu magików dłubało mi przy aucie a w zakładzie Domańscy dostałem kompleksową usługę stąd daje maksa. Cena adekwatna do czasu naprawy i jakości usługi!",
Marek 1976, Opel Insignia
"Jedyny zakład z którego wyjeżdżam w pełni zadowolony. Od wielu lat prowadzam tam auta i jak do tej pory nie miałem sytuacji, że coś nie zostało sprawdzone czy niedokończone. Jedyny mankament to czas oczekiwania, no ale jak ktoś jest dobry, to roboty ma full...
Szczerze polecam :)",
Andrzej, Lexus GS300