"Polecam warsztat. Ekspresowa wymiana kół w miłym towarzystwie. ",
Xyz, Hyundai Santa Fe 2006
"cieszę się że są tak profesjonalni mechanicy doskonale zaślepili mi EGR i wprowadzili zmiany w komputerze samochodu. W końcu samochód fajnie chodzi i ma dobry zryw. Wiem że to nie jest prosta bajka bo trzech mechaników odmówiło mi wykonania tej usługi. Jednak tutaj doskonale znają się na samochodach i wiedzą jak sobie radzić z takimi tematami ! ",
Kacper Kowalski
"Bardzo profesjonalny warsztat . Informują na biezaco o przebiegu prac wykonywanych przy samochodzie oraz doradzają co jeszcze warto wymienić. Szybko i sprawnie zdiagnozowali co dolega mojemu pojazdowi.
Naprawa, dokładna, jestem zadowolony.",
aknolog
"Wielki pozytyw dla tego warsztatu. Szybko tanio i solidnie.",
Irek, Golf VI
"Polecam, bardzo fachowe podejście, szybkość i pełen profesjonalizm takiego serwisu szukałem. ",
Michał, Honda Accord VIII
"Polecam zakład naprawy
Szybko, solidnie,tanio",
jarek, opel omega b
"Jestem z poza Łukowa i miałem okazję sprawdzać auto przed kupnem. Jestem bardzo zadowolony z obsługi i podejścia do klienta. Śmiało mogę polecić każdemu ten warsztat",
Andrzej
"Jedyny zakład z którego wyjeżdżam w pełni zadowolony. Od wielu lat prowadzam tam auta i jak do tej pory nie miałem sytuacji, że coś nie zostało sprawdzone czy niedokończone. Jedyny mankament to czas oczekiwania, no ale jak ktoś jest dobry, to roboty ma full...
Szczerze polecam :)",
Andrzej, Lexus GS300
"Jakby było więcej takich warsztatów to autoryzowani zdziercy by nie mieli co robić.
Czysto fachowo i miła atmosfera.",
gm19, Ford
"Bardzo dobry mechanik! Szczery i przede wszyskim uczciwy. Polecam",
Klientka, Opel Astra
Naprawa samochodów ciężarowych oraz naczep z dojazdem do klijenta.
Naprawy silnikow wymiana silnikow skrzyn sprzegla rozrzadu naprawy ukladu hamulcowego zawieszen diagnostyka komputerowa
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dzień dobry! Czy w Corsie C 1,7 DTI nagrzewnica jest w tym samym miejscu, co w 1,3 CDTI? Jak się do niej dobrać w aucie DTI z silnikiem o oznaczeniu Y17DT? Czy trzeba demontować całą deskę rozdzielczą?
Jest problem z nadmuchem. Podczas włączania auta nawiew przez kilka sekund działa mocno, następnie niknie i nie działa. Nie działa przycisk sterujący mocą nawiewu. Podłączono nową dmuchawę oraz rezystor , bez rezultatu. Proszę o pomoc
Brak ogrzewania w kabinie, temperatura silnika 90 c wentylator chłodnicy się załącza. Gdzie może leżeć problem?
Witam mam problem dotyczacy Audi A4 B5 1.9 tdi 115km z 2001r. mianowicie słychac zza wylotów powietrza dzwiek tak jakby przelewania sie wody. Co to moze byc?
Obecność spalin w kabinie jest niebezpieczna dla zdrowia oraz wskazuje na problem występujący w samochodzie. Jeżeli kierowca lub pasażerowie odczuwają swędzenie oczu związane z gazami spalinowymi,...