"Jestem z poza Łukowa i miałem okazję sprawdzać auto przed kupnem. Jestem bardzo zadowolony z obsługi i podejścia do klienta. Śmiało mogę polecić każdemu ten warsztat",
Andrzej
"Muszę pochwalić ten warsztat. Jako jedyny poradził sobie z usterką i zajęło im to 4 godziny a w innych warsztach stał po kilka dni. Rewelacja. Dziękuje i pozdrawiam.",
Dorota, Passat B6
"Bardzo profesjonalny warsztat . Informują na biezaco o przebiegu prac wykonywanych przy samochodzie oraz doradzają co jeszcze warto wymienić. Szybko i sprawnie zdiagnozowali co dolega mojemu pojazdowi.
Naprawa, dokładna, jestem zadowolony.",
aknolog
"Bardzo dobry warsztat. Potwierdzam pozytywne opinie o tym serwisie. Dobra diagnoza, skuteczna naprawa, ceny realne i bardzo przystępne. Naprawy wykonują profesjonalnie i błyskawicznie. Sympatyczna i miła obsługa. Można im zaufać. Gorąco polecam tam zakład.",
ADRIAN, AUDIA A6
"cieszę się że są tak profesjonalni mechanicy doskonale zaślepili mi EGR i wprowadzili zmiany w komputerze samochodu. W końcu samochód fajnie chodzi i ma dobry zryw. Wiem że to nie jest prosta bajka bo trzech mechaników odmówiło mi wykonania tej usługi. Jednak tutaj doskonale znają się na samochodach i wiedzą jak sobie radzić z takimi tematami ! ",
Kacper Kowalski
"Kilkakrotnie korzystalem z uslug tego warsztatu zawsze bylem zadowolony z naprawW czesniej korzystalem tez z innych lecz zawsze stalo cos na przeszkodzie tj. termin,czas,sposob wykonania naprawy Ostatnio korzystam z tego warsztatu i w dalszym ciagu bede korzystal z tego zakladu- bo tu nie ma problemu z dogadaniem sie i polecam innym",
stefan, renault espaces
"Jedyny zakład z którego wyjeżdżam w pełni zadowolony. Od wielu lat prowadzam tam auta i jak do tej pory nie miałem sytuacji, że coś nie zostało sprawdzone czy niedokończone. Jedyny mankament to czas oczekiwania, no ale jak ktoś jest dobry, to roboty ma full...
Szczerze polecam :)",
Andrzej, Lexus GS300
"Jakby było więcej takich warsztatów to autoryzowani zdziercy by nie mieli co robić.
Czysto fachowo i miła atmosfera.",
gm19, Ford
"Bardzo dobry mechanik! Szczery i przede wszyskim uczciwy. Polecam",
Klientka, Opel Astra
Naprawa samochodów ciężarowych oraz naczep z dojazdem do klijenta.
Naprawy silnikow wymiana silnikow skrzyn sprzegla rozrzadu naprawy ukladu hamulcowego zawieszen diagnostyka komputerowa
"- Facet ma wyczucie usługa zrobiona od ręki praktycznie bez zadnych poprawek chyba jako jedyny co sie naprawde zna. Inni potrafią tylko kase wyciągac i gówno zrobic.",
tygr
"Profesjonalny zakład, można się dogadać co do cen, ogólnie wielki pozytyw",
cytroneta, xp hdi
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam! Posiadam Skodę Octavię 1 z 2003 r. Silnik 1.9 TDI 90 km. Mój problem: po wyjęciu kluczyka ze stacyjki tj jak chcę wyłączyć silnik -nadal pracuje. Zauważyłem, że ostatnio często przepala się bezpiecznik od włączenia klimatyzacji oraz termometru ( ten sam ). Byłem u mechaników wymienili mi...
Witam, Toyota corolla sedan 2014. Auto było zaparkowane pod sklepem. Żona wysiadła/wsiadła i nie dało się przekręcić kluczyka w pozycję zapłon. Kierownicą można obracać (pierwotnie jak twierdzi była zablokowana). Pytanie co z tą stacyjką może być nie tak, że nie da się jej przekręcić.
Seat Leon 1p cały czas swieci zapłon nawet po wyciągnięciu kluczyka.
Witam mam problem z touranem po włożeniu kluczyka do stacyjki nie reaguje po chwili kiedy ponowie kilka prób normalnie dziala. W czym moze byc problem?