"Miałem awarię w trasię dodam że nie jestem miejscowy. Awaria powtarzała się cyklicznie raz na jakiś czas nie chciał odpalić. Zadzwoniłem do Pana Romana Dudy bo miałem awarię akurat w Łukowie ktoś mi dał numer i po godzinie miałem już fachowca na miejscu. Pół godziny roboty i auto odpala. Jeżdzę już kilka tygodni bez problemu. Szkoda że u mnie...",
Szymon, Fiat
"Bardzo profesjonalny warsztat . Informują na biezaco o przebiegu prac wykonywanych przy samochodzie oraz doradzają co jeszcze warto wymienić. Szybko i sprawnie zdiagnozowali co dolega mojemu pojazdowi.
Naprawa, dokładna, jestem zadowolony.",
aknolog
"bardzo dobra obsługa grzeczność i uprzejmość jest priorytetem tej firmy bardzo profesjonalne podejście do tematu mechanicy starają się by nie zawyżać kosztów naprawy bardzo starają się naprawić auto by klient był zadowolony z usługi. Z pełną odpowiedzialnością polecam ten serwis a na pewno każdy wyjedzie swoim autem zadowolony.",
Wiesław, audi 80 b3 1600 benzyna rok 1991
"Polecam zakład naprawy
Szybko, solidnie,tanio",
jarek, opel omega b
"Jedyny zakład z którego wyjeżdżam w pełni zadowolony. Od wielu lat prowadzam tam auta i jak do tej pory nie miałem sytuacji, że coś nie zostało sprawdzone czy niedokończone. Jedyny mankament to czas oczekiwania, no ale jak ktoś jest dobry, to roboty ma full...
Szczerze polecam :)",
Andrzej, Lexus GS300
"Jakby było więcej takich warsztatów to autoryzowani zdziercy by nie mieli co robić.
Czysto fachowo i miła atmosfera.",
gm19, Ford
"Bardzo dobry mechanik! Szczery i przede wszyskim uczciwy. Polecam",
Klientka, Opel Astra
Naprawy silnikow wymiana silnikow skrzyn sprzegla rozrzadu naprawy ukladu hamulcowego zawieszen diagnostyka komputerowa
"- Facet ma wyczucie usługa zrobiona od ręki praktycznie bez zadnych poprawek chyba jako jedyny co sie naprawde zna. Inni potrafią tylko kase wyciągac i gówno zrobic.",
tygr
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dacia Dokker 1.2, 2013 r. W jednym momencie w lewych drzwiach przestał działać mechanizm otwierania szyb przednich. W prawych drzwiach działa.
Przednie drzwi pasażera nie dają się otworzyć. Pękła linka mechanizmu opuszczania szyby. Kupiłem nowy mechanizm i wymieniłem. Szyba działa, jednak po dwukrotnym zamknięciu drzwi, zablokowały się i teraz nie mogę ich otworzyć. Szyba, otwiera się i zamyka. Boczek tapicerki nie jest skręcony...
Nie działa mechanizm podnoszenia szyb prawy tył. Jak zdiagnozować usterkę? Za poradę dzięki, Bogdan
Witam, musze wymienić mechanizm podnoszenia szyby z przodu od pasażera i są zużyte trybiki na silniczku, da rade wymienić same trybiki? Czy trzeba wymienić cały silniczek. Z góry dziękuję za pomoc.