"Super atmosfera , ceny są niskie , szybka naprawa -jeden dzień i już jest gotowy samochód ! Jestem zadowolony z obsługi. Polecam każdemu kto chce naprawić szybko i sprawnie samochód ! Napewno będę polecać każdemu !!",
Arek.123, Audi a4b5
"Pan który przyjmował zlecenie naprawy podszedł do mnie bardzo profesjonalnie,konkretnie umówiliśmy się zrobili,autko śmiga nawet rabat dali warsztat Ok to co mi zaimponowało to że samochow nie był uwalony łapami jak w innych zakładach polecam ",
Jaśko , Peugeot boxer
"Miła obsługa, bezbłędna diagnoza, części od ręki, przystępne ceny. ",
gość, VW Passat
"Jak najbardziej zadowolony. Naprawiam tam od kilku lat i dotychczas bez zastrzeżeń. Bez obaw, że wymienią więcej, niż ustalono na początku bez konsultacji. Cenowo OK - w stosunku do jakości usług bdb. ",
add
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam. Jak wykasować kontrolkę ciśnienia w oponach w Toyota RAV 4- IV, 2014r. benzyna ? Kontrolka po uruchomieniu silnika przez minute mruga, a następnie świeci na stałe. Zmieniłem koła na zimówki i od tamtej pory nie mam pojęcia jak skasować. Próbowałem przyciskiem pod kierownicą, ale bez...
Po dość mocnym zahamowaniu zaświecił się komunikat (spadek ciśnienia w kołach ).Po zatrzymaniu samochodu i wizualnym obejrzeniu kół stwierdziłem że nie ma ubytku powietrza . Zgasiłem świecący się komunikat na wyświetlaczu radia. Po chwily zauważyłem że świeci się kontrolka przy na liczniku (nad...
dlaczego pali sie kontrolka ciśnienia opon , pomimo że wszystko jest w porzadku w skodzie citigo?
Dzień Dobry. mam Citroena C4 Grand Picasso. Wyświetla mi się alarm - uszkodzenie systemu kontroli powietrza w oponach. Gdzie mam się udać na naprawę? Do elektronika czy pana od kół?