"Znajomość elektroniki najwyższe loty. Naprawiają co trzeba a nie wymieniają podzespoły elektroniczne aż trafią. ",
Klient, Opel Insignia
"Szybka naprawa, jasna informacja co zostało zrobione, wszystko działa jak należy.
Wymiana filtrów i oleju + naprawa układu wydechowego.
Polecam",
O.C, Opel Corsa C 1.2
"Wymieniałem amortyzatory wszystko ok. Warsztat spoko dobra i szybka obsługa wmiarę tanio widać że dobrzy mechanicy bo idzie to sprawnie.",
bąbel, opel vectra c
"Miła i fachowa obsługa autko naprawione szybko a zarazem bardzo dobrze POLECAM!!!!",
Joanna, OPEL
"Polecam wszystkim poszukującym dobrego(profesjonalisty) mechanika samochodowego!
U mnie podczas serwisu klimatyzacji i wymiany kół z zimowych na letnie, okazało się, że w samochodzie muszę , wymienić przednie tarcze i klocki hamulcowe, tylne amortyzator ( bo już się pociły), przeprowadzić zbieżność kół, uszczelnić wydech oraz wymienić w nim...",
Kamilos, OPEL/ Vectra GTS
Warsztat samochodowy w Zabrzu, który łączy doświadczenie z nowoczesnością. Twój samochód w dobrych rękach.
"Warsztat godny polecenia. Profesjonalna obsługa z bardzo dobrą orientacją na klienta. Fachowe doradztwo i usługa. Opinie wystawiam po "obsłużeniu" już drugiego samochodu, pierwszy odstawiony na usterki związane z LPG i mimo bardzo wielu problemów i lawiny usterek następujących po sobie z racji typu i wieku instalacji cena naprawy bardzo...",
JaQb, Opel Combo 1.6 8v
Nasza historia sięga roku 2015 gdzie swój początek miała firma AP Garage. Chęć stworzenia profesjonalnego serwisu samochodowego skłoniła nas do obrania indywidualnego kierunku rozwoju w celu świadczenia najwyższej jakości napraw oraz...
Mechanika ogólna, sprzęgła, zawieszenia, silniki, hamulce. Diagnostyka komputerowa elektroniki pojazdu. Więcej informacji pod podanym numerem telefonu. Warsztat znajduje się w centrum. Godziny pracy 9-16
SMG jest otwarte od pon. do sob w godzinach od 8-17 , znajdujemy się na terenie byłych zakładów miesnych tuż za bramą wiazdową koło wieży. Oferujemy szeroki zakres usług jak i profesjonalny sprzęt.
"Witam,
problemem mojego samochodu był rozruch na zimnym silniku. Gdy samochód w końcu odpalił i kolejno się nagrzał odpalał od strzału.
Samochód wcześniej serwisowałem w warsztacie Bosh-a jednak ich ceny i wykonywanie usług zostawia wiele do życzenia. Nie chcąc oddawać im kolejno mojego samochodu zacząłem szukać mechanika w rejonie Bytomia...",
Michał B., Opel Astra H 1.9 cdti
"Moje obawy co do kosztów naprawy były skrajnie pesymistyczne.Panowie mechanicy po wysłuchaniu mnie sami wykonali jazdę testową następnie w warsztacie spokojnie sprawdzili dalsze podzespoły.Naprawa wraz z wymianą była o połowę niższa niż zakładałem na początku.Polecam panowie cierpliwie słuchają i konsultują każdą wymianę przez telefon żadnej...",
Andrzej, Opel Zafira B
"Poraz kolejny serwisowałem samochód w centrum Norauto Zabrze wymiana uszczelniaczy półosi skrzyni biegów ,wymiana oleju skrzynia biegów wymiana tulei wahacza ,ustawienie zbieżności kół ,jak zwykle fachowo solidnie i w rozsądnej cenie .Pozdrawiam mechanika P.Andrzeja wzór solidności ,i kultury zawsze fachowo doradzi odnośnie eksploatacji pojazdu",
Marek, opel Astra J
" A ja tam jestem zadowolony , super obsługa i dobra cena .",
Karol, opel
Specjalizujemy się w profesjonalnej geometrii 3D. Gwarancja zadowolenia lub zwrot pieniędzy! WOLNE TERMINY "OD RĘKI"!
"Auto nie paliło na ciepłym silniku. Z holowali i naprawili w ciągu jednej doby. Miłym zaskoczeniem była cena za usługę.
Ogólnie polecam. ",
Łukasz , Opel Zafira
"Wiadomo nikt nie zarabia kokosów wiec mnie nie stac na nowy wydech itp mam 4 dzieci. panowie nieraz mi spawali wydech i kasowali za to po 15 lub 20 zł. Z kierownikiem idzie sie dogadac Polecam bardzo wszystkim.
Wulkanizacja tez daje rade jak na takie warunki lepsi fachowcy niz na wypasionych warsztatach. ",
Opel, Opel Vectra B
"Chłopaki poradzili sobie ekspresowo z problemem ADBLUE w mojej Insigni, gdzie na innych warsztatach się poddali.",
Łukasz , Opel Insignia
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dobry dzień. biały dym wydobywa się z samochodu i sam przyspiesza. Proszę mi powiedzieć, co to może być?
Witam mam bardzo duże ciśnienie w układzie chłodzenia po dłuższej tasiei wyłonczeniu silnika słychać jak by coś się rozprężało głuche stuki...dodam że wymieniona uszczelka pod głowicą pompa wody ...
Na zimnym silniku czyli z rana ciężko odpala odpali za pierwszym razem ale po dłuższym czasie gdy odpali z rury wydobywa się biały/szary dym ciężko sprecyzować po zgaszeniu i odpaleniu odpala od strzała bez dymka akcje takie są niezależnie od temperatury z tym że w zimę trochę gorzej teraz lato...
Witam mam Opla Astrę podczas jazdy na wprost huczą mi opony jak skręce lekko w lewo przestaję huczeć czy to jest wina zbieżność czy opon . wymieniałem już całą piastę z przodu łożyska.