"Długo szukałem mechanika, który naprawi mój ukochany samochód. Niestety nikt nie potrafił i ściągał tylko ze mnie kasę. Aż do momentu kiedy kolega polecił mi ten właśnie zakład. Miła i fachowa obsługa, wszystko od początku wiedziałem za co będę musiał zapłacić i ile to potrwa. A co najważniejsze problem został rozwiązany i autko śmiga jak nowe...",
marcin, BMW
Serwis samochodowy, który oferuje kompleksową obsługę Twojego pojazdu. Specjalizujemy się w serwisie i naprawie klimatyzacji, a także w elektryce i elektronice samochodowej. Nasza oferta obejmuje również wymianę i geometrię kół, co zapewnia...
"Nie ma co się za dużo rozpisywać :) warsztat na prawdę super, trafna diagnoza, cena i wszystko super. Polecam!",
Seba, BMW
"Gorąco polecam wydech wymiwniony na cacy, miła obsługa, ceny w porzadku",
Adam, Bmw
"Polecam ten warsztat. Chłopaki znają się na rzeczy. Profesjonalnie, szybko i stosunkowo tanio. ",
Tomasz, BMW e39
Warsztat samochodowy w Zabrzu, który łączy doświadczenie z nowoczesnością. Twój samochód w dobrych rękach.
Montaż instalacji LPG firm: KME AG CENTRUM ZENIT: BLUBOX,PRO DIRECT AC STAG:STAG 4 QBOX,STAG 400 DPI,STAG QMAX itd. Na instalacje standard:udzielamy 24 miesięcy gwaracji. Posiadamy świadectwo ITS. Ściągany kolektor: zawsze...
Nasza historia sięga roku 2015 gdzie swój początek miała firma AP Garage. Chęć stworzenia profesjonalnego serwisu samochodowego skłoniła nas do obrania indywidualnego kierunku rozwoju w celu świadczenia najwyższej jakości napraw oraz...
Mechanika ogólna, sprzęgła, zawieszenia, silniki, hamulce. Diagnostyka komputerowa elektroniki pojazdu. Więcej informacji pod podanym numerem telefonu. Warsztat znajduje się w centrum. Godziny pracy 9-16
SMG jest otwarte od pon. do sob w godzinach od 8-17 , znajdujemy się na terenie byłych zakładów miesnych tuż za bramą wiazdową koło wieży. Oferujemy szeroki zakres usług jak i profesjonalny sprzęt.
"Robiłem jakiś czas temu w tym warsztacie BMW e60 (kwestia dotyczyła nagłośnienia i zmieniarki)), obiektywnie rzecz oceniając bez zastrzeżeń, do dzisiaj wszystko chodzi, dzisiaj dzwoniłem do warsztatu w innej kwestii, przez telefon uzyskałem bardzo profesjonalną i szczerą ocenę potrzeby, kosztów i problemów, które może wywołać innowacja na...",
orzech, BMW e60
"super kontakt,szybkie rozpoznanie Usterki.!!!
Polecam 100%
",
kozielski, BMW 740 i
"Panu Przemkowi , podziękowanie za usprawnienie mojego BMW X3 w dniu 31.12.2018 roku . Pan Przemysław wykazał się gigantyczną wiedzą zawodową , zwłaszcza w serwisowaniu samochodów tej marki. Również pozostałym przedstawicielom serwisu (włącznie z kierownikiem ówczesnej zmiany ) serdecznie dziękujemy . Max dzięki za dwudziestoletni serwis moich...",
Marian Hendel, BMW X3
"Bardzo szybko i sprawnie, miła obsługa, cena świetna. Bardzo polecam ten warsztat. Jeden z niewielu warsztatów co ustawiają auto pod drift i mają o tym pojęcie.",
Sebix, BMW E36 Drift
"Szybko, skutecznie i tanio. Polecam wszystkim którym zależy na sprawnym aucie ",
Paweł , BMW x6
"Samochód naprawiony szybko, w dobrej cenie. Polecam ten warsztat, uczciwi fachowcy. ",
Błażej , Bmw
"Bardzo szybka i precyzyjną diagnoza. Usterka usunięta w ciągu jednego dnia. Polecam",
Mateusz, BMW E46
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Jestem w posiadaniu BMW e60 525d 2005r. Problem jest w tym, że kiedy jestem w trakcie jazdy i otworzę tylną szybę po chwili wywala mi powiadomienie z kontrolą trakcji. Również w momencie niedomknięcia drzwi auto po chwili kiedy ruszy zaczyna szarpać. Jaki może być przyczyna tego?
Kupilam BMW 1 2007. Po przejechaniu godzinnej drogi wszystko ok. Nastepnie wyjazd do sklepu zapalila sie pomaranczowa lampka silnika i auto na podnosniku. Przyjechala osoba od ktorej kupilam auto mial komputer podlaczyl przejachalismy sie, auto zgadlo juz nie zapalil. Pompa paliwowa padla....
Witam mam takie pytanie bmw e90 3.0d 245KM czy warto szukać z tym silnikiem czy lepiej też 3.0d tylko 231KM również w e90? Pozdrawiam
Witam, przejechałem ok. 100 km z niezaleconym korkiem od płynu chłodniczego. Po drodze wychlapało i wyparowało trochę płynu, tak poniżej minimum. Po zorientowaniu się od razu uzupełniłem płyn chłodniczy i zakręciłem korek ponieważ leżał obok, po prostu zapomniałem go zakręcić podczas...