Naprawa wyświetlaczy samochodowych Kielce

Filtry

  • Auto Gil Michal Gil

    Krakowska 187,  Karczówka,  Kielce

    ******   5.1  (9 opinii)

    "Rewelacyjny warsztat. Odkąd go znalazłem wszystkie samochody tu naprawiam i serwisuję. Przerobiłem pełen zakres usług - od sezonowej zmiany opon po wymianę silnika. Profesjonalizm, solidność, uczciwość, fachowe porady i bardzo miła obsługa. Mam nadzieję jeszcze długo być klientem Pana Michała. ",
    Krzys_L, Skoda, Peugeot, Suzuki

    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
  • "Mega zadowolony.Perfekcyjne podejście zarówno do klienta jak i do usługi .Super komunikacja między stronami .Miło że jesteście rzetelnym serwisem który pomaga a nie naciąga na koszty. Kolejny serwis na pewno w waszej firmie . Dziękuje .",
    Mirosław Kowalczyk, Mercedes w 204

    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
  • "Miałem problem z unieruchomionym samochodem na osiedlowym parkingu (uszkodzona stacyjka). Po obdzwonieniu kilkunastu specjalistów w Kielcach tylko Pan Leszek (i jeszcze jeden Pan, ale na niego musiałbym poczekać trochę dłużej) zgodził się podjechać i sprawdzić co się stało. Po uruchomieniu samochodu podjechaliśmy do warsztatu i tam...",
    Artur, Ford Galaxy

    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
  • Auto-Serwis Matysek

    ul. Warszawska 428,  Dąbrowa,  Kielce

    ******   5  (7 opinii)

    "Bardzo dobry elektromechanik, godny polecenia! ",
    Marek

    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
Nie znalazłeś wizytówki swojego warsztatu? Utwórz go teraz »

Porady mechaników

Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.

ZAPYTAJ MECHANIKA

peugeot 3008 1.6 diesel 2010 r: wskaźnik spalania skacze

peugeot 3008 z 2010 r 1.6 diesel wskaźnik spalania skacze jak chce na przykład 2 l 20 l 500 l1000 li tak dalej szybkoś nie ma znaczenia.

Odpowiedzi (1)

VW GOLF 4 TDI, GTI, ROK 1999: WYŚWIETLACZ FIS

Witam. Posiadam golfa 4 TDI, GTI z 1999 roku. Problem to wyświetlacz, tzw FIS. Po nagrzaniu nic nie widać na wyświetlaczu. Zatem proszę o informację czy jest możliwość naprawienia i jakie koszty tej naprawy.

Odpowiedzi (2)

Opel insignia 2009: Wyswietlacz opel insignia

Opel insignia wyswietlacz navigacji jest albo niebieski albo caly bialy. Co się mogło stać?

Odpowiedzi (1)

Skoda fabia 2005: Wyświetlacz centralny

Po wymianie akumulatora wyświetlacz centralny nie działa .skoda 1,2 r05 ambiente

Odpowiedzi (1)