"Rewelacyjny warsztat. Odkąd go znalazłem wszystkie samochody tu naprawiam i serwisuję. Przerobiłem pełen zakres usług - od sezonowej zmiany opon po wymianę silnika. Profesjonalizm, solidność, uczciwość, fachowe porady i bardzo miła obsługa. Mam nadzieję jeszcze długo być klientem Pana Michała. ",
Krzys_L, Skoda, Peugeot, Suzuki
"Mega zadowolony.Perfekcyjne podejście zarówno do klienta jak i do usługi .Super komunikacja między stronami .Miło że jesteście rzetelnym serwisem który pomaga a nie naciąga na koszty. Kolejny serwis na pewno w waszej firmie . Dziękuje .",
Mirosław Kowalczyk, Mercedes w 204
"Miałem problem z unieruchomionym samochodem na osiedlowym parkingu (uszkodzona stacyjka). Po obdzwonieniu kilkunastu specjalistów w Kielcach tylko Pan Leszek (i jeszcze jeden Pan, ale na niego musiałbym poczekać trochę dłużej) zgodził się podjechać i sprawdzić co się stało. Po uruchomieniu samochodu podjechaliśmy do warsztatu i tam...",
Artur, Ford Galaxy
"Bardzo dobry elektromechanik, godny polecenia! ",
Marek
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
peugeot 3008 z 2010 r 1.6 diesel wskaźnik spalania skacze jak chce na przykład 2 l 20 l 500 l1000 li tak dalej szybkoś nie ma znaczenia.
Witam. Posiadam golfa 4 TDI, GTI z 1999 roku. Problem to wyświetlacz, tzw FIS. Po nagrzaniu nic nie widać na wyświetlaczu. Zatem proszę o informację czy jest możliwość naprawienia i jakie koszty tej naprawy.
Opel insignia wyswietlacz navigacji jest albo niebieski albo caly bialy. Co się mogło stać?
Po wymianie akumulatora wyświetlacz centralny nie działa .skoda 1,2 r05 ambiente