"Panowie szybko i trafnie zdiagnozowali problem. Przy odbiorze auta otrzymałem wyczerpujące informację o usterce i naprawie. Pan Zdanowski jest miłym i bardzo otwartym na klienta człowiekiem. Wielki plus! Warsztat na medal!!!",
maciek, volvo v40
"Historia chłopaków z PSGarage wyszła z pasji do motoryzacji i cieszę się że nadal tak jest. Jest to jedyny warsztat któremu mogę zaufać w 100% i nie patrzeć na wykonywana pracę, bo wiem, że podchodzą do niej z sercem i pasją. Polecam tylko tym, którzy chcą być zadowoleni z usług. ",
Karl, Honda/Seat
"Trafilem do Pana Mirka w celu naprawy, przerobki lamp oraz malego serwisu w Fordzie Mustangu 2012. Wyszlo troche drozej niz sie umawialismy, ale jakosc pracy, kontakt oraz wyjasnienia to rekompensuja. Do tego miałem zapewnioną kolejną wizytę za darmo jeśli coś okazałoby się do poprawki, ale nie trzeba było tak robić.",
Szalony Pastor, Ford Mustang
Po wymianie uszczelniacza półosi i krzyżaka , podczas jazdy na biegu jest cisza ,po naciśnięciu sprzęgła i wrzuceniu na luz podczas jazdy ,ze skrzyni dochodzi nie tyle co stukanie a terkotanie ,i z utrata prędkości słabnie. Volvo V40 ,99, benzyna 1,8
volvo V50 1.6 D2 2011r. model 2012r. skrzynia manualna 6 biegów.
Stuki przy zmianie biegów po zagrzaniu.
Problem nie występuje na zimnym, po przejechaniu około 10km przy ruszaniu i zmianie biegów z 1 na 2 słychać stuki (czasami z 3 na 4), raz przy odsprzęglaniu napędu słychać stuk przy...
Witam,mam problem z volvo v40,1.8 benzyna 1998,chodzi o skrzynie biegów, mechanik wymienił jakieś zabezpieczenie po czym auto przejechało 500metrow i znów to samo wbija się bieg A auto nie rusza ,czy wie ktoś co to może być,?