"Obsługa jest REWELACYJNA. Panowie pełna profeska. POLECAM GORĄCO!",
Seba, Scenic III
"Rano przyjechałem, szybka diagnoza, za kilka godzin już odebrałem naprawione auto. Polecam wszystkim z czystym sumieniem. Fachowo i szybko. Co najważniejsze - blisko i przystępne ceny!",
Bartek, Lancia Lybra
"auto naprawiane kilka razy, ogolenie ok, za kazdym razem musial cos poprawiac",
rex
"Mój samochód krążył od kilku miesięcy po warsztatach w okolicy. Przez przypadek trafiłem do skromnego warsztatu w którym pracują prawdziwi fachowcy. Na pochwałę zasługuję fakt, iż mechanicy informowali mnie na bieżąco o etapach prowadzonych prac. Po tygodniu zaskoczył mnie sms wysłany przez mechanika z zapytaniem, czy wszystko z moim autem w...",
DAREK, VOLVO C-30 1600 ccm diesel
"Bardzo dobry warsztat może nie jest tanio ale ja nie lubie wracac na porawki.
Mechanicy komunikatywni i mili dobre diagnozy.
polecam mlodego w okularach, bardzo sprytny jak na wiek spora wiedza.",
bunio, passat
"Warsztat godny polecenia ! Zrobione raz, a dobrze. Tak być powinno. ",
nick, Skoda Superb
"Polecam szczerze warsztat p. Przemka . Profesjonalista w każdym calu. Naprawa dwumasy z kompletem sprzęgła wykonana szybko i dokładnie a przy tym ceny konkurencyjne. ",
Ryszard, Citroen Xsara Picasso
Koszt wykonania usługi wymiana koła dwumasowego: od 220,00 PLN do 220,00 PLN
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dzień dobry Czy ww Toyocie jest/może być koło dwumasowe? Ponieważ samochód na biegu jałowym tarpie. Nierówno rusza z miejsca. Odczuwane drżenie nadwozia. Po puszczeniu pedału gazu samochodem potrafi rzucić tak jakby w tym momencie miał odcięty kompletnie dopływ gazu.
Panowie potrzebuje pomocy mianowicie mam w astrze j 1.6 cdti taki dźwięk jak na filmiku nie mam pojęcia już co to może być. https://youtu.be/kcxh9vkZnAc
Na wolnych obrotach odczuwalne są spore wibracje w kabinie. Wibracje nasilają się przy podniesieniu obrotów do ok. 1100, a po przekroczeniu tej wartości ustępują. Podczas jazdy wszystko ustępuje i nic niepokojącego się już nie występuje. Opisuję tu swój problem gdyż mój mechanik rozłożył...
Witam. Problem moj polega na tym ze wymienilem kolo dwumasowe w volvo s 80. 2.4 140 kn 99 rok kolo uzywane z tego samego modelu i silnika. Po zlozeniu silnik odpala w trybie awaryjnym wyswietla motorsystem wartung po podleczeniu pod komputer pokazuje blad przepustnicy z tym ze przepustnica jest...
Zamachowe koło dwumasowe najczęściej kojarzy się z silnikiem diesla, chociaż coraz częściej pojawia się też w silnikach benzynowych. Ma na celu tłumienie drgań między silnikiem, a skrzynią...