"Wszystko profesjonalnie. Polecam Warsztat.",
Jacek, Citroen C4
"auto naprawiane kilka razy, ogolenie ok, za kazdym razem musial cos poprawiac",
rex
"Jestem bardzo zadowolona z naprawy mojego auta , bdb kontakt z właścicielem ,szybka naprawa , cena adekwatna do wykonanej pracy polecam chłopaków znają sie na robocie .pzdrawiam Beata :)
",
beti, RENAULT SAFRANE 3.0 24v manual 190 KM 2000r
"BARDZO polecam mechaników z MirMala a Pana Mirka w szczególności. Obsługa miła, fachowa i z pasją. Mechanik z innego warsztatu zaśpiewał mi 6tyś za naprawę twierdząc, że silnik jest do wymiany a najlepiej to powinnam sprzedać samochód. W MirMalu mechanicy naprawili auto za 600zł. Okazało się, że potrzeba wymienić jakiś mały element. Dzięki...",
Anna, Ford Focus II
"Jestem bardzo zadowolony z poziomu jakości usług świadczonych przez serwis M&P- szybko i solidnie.",
Grzegorz, Audia A4 B6
"Świetny mechanik,jak podejdzie do samochodu to od razu wie co mu jest,w aucie wymienie tylko te elementy,które są konieczne,nie naciąga,ja i cały szereg moich znajomych naprawiamy tam auta od conajmniej dziesięciu lat i jeszcze nigdy się nie zawiedliśmy wręcz przeciwnie zawsze jesteśmy zadowolenie,ceny jak najbardziej konkurencyjne i jakość...",
marian
"Historia chłopaków z PSGarage wyszła z pasji do motoryzacji i cieszę się że nadal tak jest. Jest to jedyny warsztat któremu mogę zaufać w 100% i nie patrzeć na wykonywana pracę, bo wiem, że podchodzą do niej z sercem i pasją. Polecam tylko tym, którzy chcą być zadowoleni z usług. ",
Karl, Honda/Seat
"Do tego warsztatu trafiłem z usterką braku mocy, Panowie szybko stwierdzili co jest przyczyną awarii - uszkodzona turbina. Na bieżąco byłem informowany o etapie naprawy, koszty nieduże jeśli chodzi o regeneracje turbiny w porównaniu z innymi warsztatami ! Bardzo polecam. ",
Paweł Piechota, Opel Vectra
"Obsługa jest REWELACYJNA. Panowie pełna profeska. POLECAM GORĄCO!",
Seba, Scenic III
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
W czasie jazdy przeskok kierownicy w lewo, minimalnie. Kolo kier. idzie na lewa strone, nie wraca i nie obraca sie w kolo. Pojazd nie skreca. Porusza sie prosto. Jaka przyczyna. Skret kola wyczuwalny i slychac stukot. Uklad szczelny.
Dzień dobry Przy mocnym hamowaniu pojawiają się drgania kolumny kierowniczej. Na co zwrócić uwagę ? Pozdrawiam
Witam. Mam opla vectre c 2006 w ostatnim czasie wymienione kompleksowo hamulce i zawieszenie przód tył. Problem to ściąganie auta w prawa stronę. Przed wymianami nie było to tak odczuwalne jak teraz. Geometria wykonana i wychodzi poprawnie. Opony wymienilem na zimowe ale problem pozostał. Nie...
Witam jestem posiadaczem auta Land Rover Freelander I. Auto posiada silnik 1.8 Turbo (Benzyna+gaz). Od pewnego czasu podczas pełnego obrotu kierownica (360stopni) czuć "strzelanie" pod siedzeniem pasażera i także jest odczuwalne w nogach siedząc z tylu na środku.
Skoda Citigo to najmniejsz model produkowany przez czeskiego producenta. Jego produkcja rozpoczęła się w 2011 roku i trwa do dziś. Tym samym jest on bezpośrednim konkurentem w swojej klasie...
Wibracje i drżenie samochodu podczas skręcania jest ściśle powiązane z układem kierowniczym i układem zawieszenia. Za generowanie drgań może odpowiadać niski poziom płynu hydraulicznego w...