"wymiana czujnika ciśnienia oleju.Szybko, sprawnie bez żadnego problemu, a co najważniejsze w godzinach wieczorowych kiedy wszystkie warsztaty mechaniczne były zamknięte. Polecam.",
maras, mitsubishi
"Bardzo dobry warsztat , wielokrotnie naprawiali i serwisowali moją starą Renówkę , utrzymując ją przy życiu . ",
homo sapiens 60, Renault 21 Beverly
"Polecam warsztat, wszystko zrobione co chciałam a nawet więcej, bardzo miła fachowa obsługa",
Bogusia, nissan navara
"Z czystym sumieniem mogę polecić warsztat. Już 2 razy skorzystałam z usług i się nie zawiodłam. Panowie bardzo rzetelnie wykonują swoją pracę, nie naciągają na zbędne koszty. Czas naprawy adekwatny do zaistniałej usterki, wszystko w porozumieniu z klientem. ",
ET13, Opel Meriva
"Szybko, sprawnie, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami i za uczciwe pieniądze.
Jednym słowem serwis bez jakichkolwiek zastrzeżeń, szczerze polecam.
Opinia zbiorcza za naprawy mechaniczne samochodu i czyszczenie/pranie wnętrza samochodu.",
J.M., Mitsubishi Lancer X
"Trafilem do Pana Mirka w celu naprawy, przerobki lamp oraz malego serwisu w Fordzie Mustangu 2012. Wyszlo troche drozej niz sie umawialismy, ale jakosc pracy, kontakt oraz wyjasnienia to rekompensuja. Do tego miałem zapewnioną kolejną wizytę za darmo jeśli coś okazałoby się do poprawki, ale nie trzeba było tak robić.",
Szalony Pastor, Ford Mustang
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, Mam następujący problem w Mitsubishi ASX 2016, 1.6 benzyna: czasami biegi wchodzą płynnie, a czasami z wyczuwalnym pod dłonią oporem i szuraniem/szarpaniem na drążku zmiany biegów. Mam wrażenie, że problem uwidacznia się podczas niskich temperatur.
Witam. Czy ktoś wymieniał wybierak na skrzyni colt 1.1 , 2007 rok czy w ogóle to jest rozbieralne?
Często, moim zdaniem zbyt często, nie chce wejść wsteczny bieg. Muszę włączyć ponownie sprzęgło i wówczas wchodzi. Pozostałe biegi wchodzą bez kłopotów. Tak jest od początku. Samochód ma 25 000 km przebiegu.Skrzynia 5 biegów. Auto jest na gwarancji. Serwis odmawia naprawy twierdząc, że tak...
Witam, Problemem jest ciężko wchodzący bieg 1 , 3 i 5 trzeba docisnąć - tak jakby była jakaś guma która nadaje opór. Co to może być, skoro problem jest z wbiciem biegów znajdujących się na górze lewarka?