"Panowie uratowali moje ukochane auto, „nienaprawialne” nawet wg specjalistów z autoryzowanego serwisu. Dodam, że kosztem niewielkim. W mojej ocenie, rzetelni, kompetentni i uczciwi. Polecam. ",
Ania, Honda Odyssey
"Korzystałem już parę razy i zawsze byłem bardzo zadowolony. Nie jest najtaniej (da się trochę negocjować), ale mamy pewność, że robota zostanie zrobiona profesjonalnie i na najwyższym poziomie.",
Kubi, Honda Civic // Octavia II
"Historia chłopaków z PSGarage wyszła z pasji do motoryzacji i cieszę się że nadal tak jest. Jest to jedyny warsztat któremu mogę zaufać w 100% i nie patrzeć na wykonywana pracę, bo wiem, że podchodzą do niej z sercem i pasją. Polecam tylko tym, którzy chcą być zadowoleni z usług. ",
Karl, Honda/Seat
Mam problem z pierwszym biegiem. Gdy chce wrzucić 1 bieg w połowie drogi drążek nie idzie dalej jakby się blokował. Jak cofne drążek i wrzucę 2 a następnie 1 to wchodzi. Również jak zacznę popuszczac sprzęgło to wchodzi 1-ka.problem nie występuje za każdym razem gdy chce wrzucić 1 bieg ale jest...
Witam. Honda Accord VII Przebieg 252 tys km. Przeze mnie zrobione ok 62 tyś km W aucie pojawiły się najpierw problemy z 3 biegiem powyżej 4000tys/obr na min 3 bieg wchodził ze zgrzytem za każdym razem. Przy mniejszych prędkościach obrotowych jest ok. Ostatnio coraz ciężej wchodzą wszystkie biegi...
Witam! Honda Accord VII - 2,2 cdti
Teraz często ciężko wchodzą biegi. Niedawno byl taki problem i rezultatem żaden bieg się nie włączał i było zmienione koło dwumasowe. Co może tworzyć taki efekt ?
Dzięki !