Wymiana katalizatora Piastów

Filtry

  • "Wszystko profesjonalnie. Polecam Warsztat.",
    Jacek, Citroen C4

    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
  • "BARDZO polecam mechaników z MirMala a Pana Mirka w szczególności. Obsługa miła, fachowa i z pasją. Mechanik z innego warsztatu zaśpiewał mi 6tyś za naprawę twierdząc, że silnik jest do wymiany a najlepiej to powinnam sprzedać samochód. W MirMalu mechanicy naprawili auto za 600zł. Okazało się, że potrzeba wymienić jakiś mały element. Dzięki...",
    Anna, Ford Focus II

    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
  • "!!! Wielki i 100% zasłużony pozytyw !!! Ocena ogólna za całokształt, ponieważ samochód od sierpnia 2011 roku jest tylko i wyłącznie serwisowany w PS Garage. Za każdym razem wszystko tak, jak zostało wcześniej uzgodnione. Z unikalną wręcz w dzisiejszych czasach dbałością o szczegóły. Przez cały okres serwisowania samochodu nigdy żadnej...",
    login, Honda Civic VI HB

    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
  • Promowany

    Fobest Car Serwis

    Nowy na DobryMechanik

    Orła Białego 1,  Piastów

    ******   0  (0 opinii)
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
  • SUPER SERWIS

    Aleje Jerozolimskie 300,  Piastów

    ******   4.4  (6 opinii)

    "Obsługa jest REWELACYJNA. Panowie pełna profeska. POLECAM GORĄCO!",
    Seba, Scenic III

    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
Nie znalazłeś wizytówki swojego warsztatu? Utwórz go teraz »
<>

Porady mechaników

Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.

ZAPYTAJ MECHANIKA

hyundai i30 1,4 lpg rok 2011: blad katalizatora

hyundai i30 1,4 lpg blad katalizatora auto nie traci mocy nie szarpie zadnych obiawow blad zapala sie roznie w czasie jazdy postoju i w roznych odstepach czasu kasuje go aplikacja z telefonu. Co robic?

Odpowiedzi (2)

Seat toledo III 1.6BGU : Za dużo tlenku azotu w spalinach

Witam pacjent to Seat toledo III 1.6BGU z LPG na analzatorze spalin wychodzi za dużo tlenku azotu co to może być? Uszczelka pod głowicą sprawdzona testerem i jest ok. Czyżby katalizator skończył żywot, bo cały wydech okopcony.

Odpowiedzi (2)

Peugeot 406 2002 1.8 benzyna gaz: antipollution fault i catalyst converter fault

Wyswietlil sie komunikat antipollution fault i catalyst converter fault co moze pomoc?

Odpowiedzi (3)

Audi TT, 2001 BAM Quattro: Śmierdzące dymienie z rur wydechowych, delikatny spadek mocy, wzrost spalania

Problem dotyczy wzrostu spalania, śmierdzących spalin i widocznego białego (przezroczystego) dymu, ponadto osiągi auta są nieco zaniżone. Silnik jest po kompletnym remoncie - rozbiórka i złożenie, nowe świece, wymieniona pompa paliwa. W komputerze był powracający błąd 16804 - Catalyst...

Odpowiedzi (1)

Nasze porady

Co zrobić, gdy czuć zapach spalin w kabinie?

Co zrobić, gdy czuć zapach spalin w kabinie?

Obecność spalin w kabinie jest niebezpieczna dla zdrowia oraz wskazuje na problem występujący w samochodzie. Jeżeli kierowca lub pasażerowie odczuwają swędzenie oczu związane z gazami spalinowymi,...

więcej