"Kilka wizyt w warsztacie mój Ford Focus MK2 2.0 ma już za sobą, więc mogę śmiało ocenić obsługę. Przede wszystkim na wielki plus zasługuje indywidualne podejście do klienta i naprawdę odczuwalne zaangażowanie. W wielu innych warsztatach czułem się traktowany jako po prostu "kolejny klient".
Posłużę się przykładem jednego problemu. W lipcu...",
Łukasz, Ford Focus Mk2, 2.0 145KM benzyna, 2005 r.
"Bardzo dobry warsztat,polecam,solidna profesjolna obsluga",
Aleks, Ford
"Polecam warsztacik. Duża wiedza szczególnie o elektronice to największa zaleta.",
Deck, Renault
"Jestem bardzo zadowolona z naprawy mojego auta , bdb kontakt z właścicielem ,szybka naprawa , cena adekwatna do wykonanej pracy polecam chłopaków znają sie na robocie .pzdrawiam Beata :)
",
beti, RENAULT SAFRANE 3.0 24v manual 190 KM 2000r
"Zostawilem dwa auta na uzupelnienienie czynnika chlodzacego. Naprawa przebiegla sprawnie efekt wymiany odczuwalny w postaci zwiekszonej wydajnosci chlodzenia. Polecam",
Mars, Ford C-max/Nissan Micra
"Polecam chłopaków z PSGarage. Robią dobrą robotę, ceny ok i najważniejsze, że ogarniają sporo tematów w jednym miejscu (mechanika, klimatyzacja, spawanie, itd). Szkoda tylko, że nie mają geometrii i wulkanizacji.",
P.J., Ford Focus
"Wykonane naprawy:
1.Wymiana zacisku hamulcowego na inny zregenerowany.
2. Wymiana tarcz i klocków hamulcowych na tylnej osi oraz odpowietrzenie układu.
Diagnoza i naprawa postawiona błyskawicznie. Niestety kosztem krótkiej naprawy jest cena za części. Warsztat kupuje części w sklepie, gdzie wszystko jest od ręki i to się bardzo chwali,...",
Artur, Ford Focus
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, mam pytanie, Ford Transit 2.0 .2000r. na trzecim biegu zaczyna się cały trzęsc. Na 4 i 5 ok. Proszę o podpowiedź co to może być.
Dzień dobry mam pytanie co moglo by się zepsuc w fordzie galaxy bo z biegów wchodzi tylko aby 1 bieg i to jest jedynka a reszta biegów nie wchodzi
Dzień dobry wogule mi nie wchodzi bieg wsteczny, a reszta działa normalnie i już dość długo, czy bezpieczna jest taka jazda?
Witam Jechalem dzisiaj autostrada, wbilem piaty bieg ale auto zachowuje sie jak na biegu jałowym. Reszta biegow dziala normalnie piaty bieg tez wydaje mi sie ze wchodzi ale nie jedzie. Dziekuje Pozdrawiam