"Obsługa jest REWELACYJNA. Panowie pełna profeska. POLECAM GORĄCO!",
Seba, Scenic III
"auto naprawiane kilka razy, ogolenie ok, za kazdym razem musial cos poprawiac",
rex
WARSZTAT CZYNNY 8-20 OD PONIEDZIĄŁKU DO PIĄTKU USŁUGA VIP W GRANICACH 15 KM W CENIE NAPRAWY
"Byłem już u różnych mechaników, z różnymi sprawami, ale Ci panowie to profesjonalizm w każdym tego słowa znaczeniu. Miałem stare światła do jazdy dziennej wymontowane z almery. Chłopaki założyli od ręki do mondeo mk4, idealnie wpasowując je w grilla. Podłączenie profesjonale i szybkie. Jak wyjeżdzałem okazało się że podczas przełączania na...",
tomek, ford mondeo mk4
"BARDZO polecam mechaników z MirMala a Pana Mirka w szczególności. Obsługa miła, fachowa i z pasją. Mechanik z innego warsztatu zaśpiewał mi 6tyś za naprawę twierdząc, że silnik jest do wymiany a najlepiej to powinnam sprzedać samochód. W MirMalu mechanicy naprawili auto za 600zł. Okazało się, że potrzeba wymienić jakiś mały element. Dzięki...",
Anna, Ford Focus II
"Bardzo dobry warsztat , wielokrotnie naprawiali i serwisowali moją starą Renówkę , utrzymując ją przy życiu . ",
homo sapiens 60, Renault 21 Beverly
"Polecam - szybko, miło, fachowo, profesjonalnie. Łatwo znaleźć.",
PPP, Mercedes W203
"Od dwóch lat wozem moim opiekuje się PSgarage(Panowie Przemek i Łukasz). Mogę polecic tych mechaników z czystym sercem. Wszysko robią bardzo dokładnie . Staraja się jak mogą. Od kiedy serwisuje u nich swój stary już samochód czuję się bezpiecznie w podróży. Nigdy nic mi się nagle nie psuje, co zdarzało się zanim zaczęłam serwisować i...",
dolores, Skoda Fabia 2007
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
benzyna skrzynia automat na zimnym silniku bardziej dynamiczny i szybszy niż przy ciepłym, poza tym przy dodawaniu gazu wszystko jest ok po puszczeniu stukot jakby zawory do regulacji tak nam powiedział mechanik inny znowu, że niby nie...
Witam.Mam problem z głośną pracą zaworów na zimnym silniku. Po zagrzaniu problem znika. Silnik 16v ti 1.6 benzyna. Stosuję olej 5w30 ford formula.
Czy trzeba wyjąć silnik aby przeprowadzić regulację luzów zaworowych? Na tym portalu znalazłam informację dotyczącą silnika DOHC że bez problemu można bez https://dobrymechanik.pl/zapytaj-mechanika/czy-trzeba-wyjac-silnik-aby-przeprowadzic-regulacje-luzow-zaworowych.html Co do SOHC sama...
Witam. Pierwszy problem zużycie oleju około 1L na 10-12tyś kilometrów. (przebieg 125 tyś. km) Wcześniej nie musiałem nic dolewać od wymiany do wymiany. Wycieków nie widać. Nie dymi .Co jakiś czas widać czarny nalot na końcówce wydechu ,ale nie jest tłusty w dotyku. To normalne czy lepiej udać...