"Polecam z czystym sumieniem :) Korzystam z usług Super Serwisu od prawie roku i jestem zadowolony. Żadnych przewałów i naciągania. Wcześniej parę razy naciąłem się na różnego rodzaju cwaniaków,ale tu jestem mile zaskoczony.
Wpis dodaję w rewanżu za kawkę i miłą obsługę przy każdej mojej wizycie...",
jgalecky, Audi A8
"Bardzo dobry warsztat , wielokrotnie naprawiali i serwisowali moją starą Renówkę , utrzymując ją przy życiu . ",
homo sapiens 60, Renault 21 Beverly
"Polecam warsztacik. Duża wiedza szczególnie o elektronice to największa zaleta.",
Deck, Renault
"Bardzo rzetelne podejście do naprawy ogumienia oraz felgi, szybko, sprawnie i uprzejmie wykonana usługa.Polecam ten warsztat.",
JONES62, Chevrolet Trax
"Profesjonalizm,miła obsługa,świetnie wyposażony warsztat,fachowość pod każdym względem jak najbardziej polecam ten warsztat",
grzesiek
"Naprawiam w tym warsztacie któryś samochód z kolei. Nie mam złych uwag. Tanio, szybko i solidnie. Najważniejsze, że z szitem popsutym nie wypuszczą z warsztatu. Polecam.",
Sławek Ciok, Opel Vectra C
"!!! Wielki i 100% zasłużony pozytyw !!!
Ocena ogólna za całokształt, ponieważ samochód od sierpnia 2011 roku jest tylko i wyłącznie serwisowany w PS Garage.
Za każdym razem wszystko tak, jak zostało wcześniej uzgodnione. Z unikalną wręcz w dzisiejszych czasach dbałością o szczegóły.
Przez cały okres serwisowania samochodu nigdy żadnej...",
login, Honda Civic VI HB
"Bardzo dobry warsztat może nie jest tanio ale ja nie lubie wracac na porawki.
Mechanicy komunikatywni i mili dobre diagnozy.
polecam mlodego w okularach, bardzo sprytny jak na wiek spora wiedza.",
bunio, passat
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam mam galaxy z 2010 diesel i od pewnego czasu czuć spaliny w kabinie. Co robić?
Po dodaniu gazu jak spadaja obroty przy tlumiku slychac jakby pierdzenie dodam ze auto jest nowe ma przejechane 400km ,jest to silnik 1.0 sce.jest to moje 1 nowe auto I jestem moze przewrazliwiony albo ten silniczek jest po prostu maly I tak ma albo musi sie tam wszystko jeszcze ulozyc, dzieki...
Honda Civic 1995 1.3 benzyna dzwiek wydechu nie wydobywa sie z rury tylko bezposrednio z pod spodu Auta
Tłukący o podłogę srodkowy tłumik opel corsa c 1.0 dzieje sie tak przy ruszaniu i zmianie biegow z 1 na 2 a z 2 na 3 to raz wali raz nie, jaka jest tego przyczyna? Bardzo prosze o pomoc
Obecność spalin w kabinie jest niebezpieczna dla zdrowia oraz wskazuje na problem występujący w samochodzie. Jeżeli kierowca lub pasażerowie odczuwają swędzenie oczu związane z gazami spalinowymi,...