"Bardzo dobry kontakt i czas naprawy, poza tym naprawdę żetelnie wykonana praca w cenie adekwatnej do wykonanych napraw.",
Przemek, Seat Toledo
"Od dwóch lat wozem moim opiekuje się PSgarage(Panowie Przemek i Łukasz). Mogę polecic tych mechaników z czystym sercem. Wszysko robią bardzo dokładnie . Staraja się jak mogą. Od kiedy serwisuje u nich swój stary już samochód czuję się bezpiecznie w podróży. Nigdy nic mi się nagle nie psuje, co zdarzało się zanim zaczęłam serwisować i...",
dolores, Skoda Fabia 2007