"od szesciu lat odwiedzam ten warsztat. Moje auto ma 14 lat ale dzieki serwisowi w tym warsztacie , moge dalej cieszyc sie jazda moim samochodzikiem. Dobrze radza, szybko naprawiaja. Obsluga bardzo mila,profesjonalna i uczciwa. Nikt nie probuje mnie tam naciagac.
Jest to dla mnie najlepszy warsztat,w porownaniu z innymi,ktore od ponad 30-tu lat...",
sasza, Opel Astra II
Od lat prowadzimy warsztat przy ul. Bema 18, a od niedawna zapraszamy Państwa do filii przy ul. Gliwickiej 18. Na 3 stanowiskach oferujemy pełną mechanikę pojazdową, Stację Kontrolii Pojazdów, zbieżność 3D, serwis klimatyzacji (również na...
"Polecam serdecznie . Szybko , sprawnie i niedrogo . Profesjonalne podejście do klienta .",
MEMO, WW Touran
"Bardzo dobry warsztat, szybko wykonana usługa za rozsadna cene.",
Krzysztof
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, w mojej cordobie Vario 1.6 benzyna z roku 1999, mam problem ze skrzynią biegów, na zimnym silniku biegi wchodzą normalnie jak należy, po rozgrzaniu wchodzą ciężko, co to oznacza?
Witam w moim seat ibiza z 2000r jest problem z lewarkiem zmiany biegów ma luzy i ciężko wbić 3
Witam, jako że jestem świeżym kierowcą postanowiłem zadać pytanie na tej stronie. Jakiś czas temu pojawił się problem i około prędkości 60kmh pojawiał się hałas i wibracje w kabinie i ciężko powiedzieć skąd pochodził bo niosło po całym aucie. Powiedziano mi że to nowe opony lub zostały źle...