"Serwis super naprawiałem u nich samochód po wypadku i naprawde wszystko zrobione fachowo i szybko lakier też extra mają własane lakiery i kabine naprawde polecam !!! ",
kornik, toyota
"Super Serwis, Wysokiej klasy specjaliści jakich nie znajdziecie w Jastrzębiu i okolicy",
passat
"Pełna fachowość, jakość, czas i cena wykonania......gdyby w tym kraju wszystkie firmy tak funkcjonowały, to nie byłoby takiego kompostownika, jaki mamy obecnie, gorąco polecam wszystkim zainteresowanym.",
Flakon
"Oceniam warsztat i usługi wykonywane przez Pana Przemysława i Jego zespół na bardzo wysokim poziomie. Kilkukrotnie miałem okazję korzystać z usług i nigdy nie słyszałem "nie da się", "to będzie bardzo trudne", wręcz przeciwnie. Nie ma naciągania na niepotrzebne koszty - kiedy coś nie jest najważniejsze, odsuwane jest uczciwie na bok. Szacunek i...",
Mariusz, Opel Insignia
"Polecam ten warsztat. Po zakupie używanego auta zleciłem wykonanie serwisu olejowego oraz wymianę rozrządu. Konieczna była ponadto wymiana cewki i świec zapłonowych (niestety awaria auta - spadek mocy i świecący check). Serwis i naprawa wykonana bardzo szybko i sprawnie. Bez zastrzeżeń.",
Marcin, Fiat grande punto
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Po wymianie uszczelniacza półosi i krzyżaka , podczas jazdy na biegu jest cisza ,po naciśnięciu sprzęgła i wrzuceniu na luz podczas jazdy ,ze skrzyni dochodzi nie tyle co stukanie a terkotanie ,i z utrata prędkości słabnie. Volvo V40 ,99, benzyna 1,8
volvo V50 1.6 D2 2011r. model 2012r. skrzynia manualna 6 biegów. Stuki przy zmianie biegów po zagrzaniu. Problem nie występuje na zimnym, po przejechaniu około 10km przy ruszaniu i zmianie biegów z 1 na 2 słychać stuki (czasami z 3 na 4), raz przy odsprzęglaniu napędu słychać stuk przy...
Podczas jazdy nie moge włączyć piątego biegu Volvo XC 60. Co się mogło stać?
Witam,mam problem z volvo v40,1.8 benzyna 1998,chodzi o skrzynie biegów, mechanik wymienił jakieś zabezpieczenie po czym auto przejechało 500metrow i znów to samo wbija się bieg A auto nie rusza ,czy wie ktoś co to może być,?