"Jeździłem tam Laguną jeżdżę tam Meganka. Wszystko robione na czas po dobrej cenie. Zdarzyło sie ze chciałem cos wymienić bo zdawalo mi się ze do wymiany. Dowiedziałem sie ze wystarczyło dokręcić śrubę i nie trzeba mnie naciągać na żadne koszty. Inny mechanik pewnie by to wymienił byle zarobić. Świetne podejscie do klienta. Świetna jakość usług....",
Szymon , renault laguna renault meganw
"Aut jest coraz to Więcej , ale takiego Serwisu Nigdzie więcej nie znajdziecie . Profesjonalny sprzęt wysokiej klasy , Mechanicy wyszkoleni mają pojęcie co robią i o czym mówią . Obsługa miła , czysto miło i przyjemnie naprawdę polecam ten Serwis . Dla mnie Najlepsi .",
Tomek, BMW
"Ok sprawnie jestem bardzo zadowolony z usługi polecam",
Zenek
"Przyjeżdżam na umówioną wcześniej telefonicznie porę, nie czekam. Przegląd instalacji LPG szybko i sprawnie. Warsztat niewielki ale fachowa i sprawna obsługa.",
Wojciech, Citroen Xsara Picasso
"Polecam ten warsztat. Po zakupie używanego auta zleciłem wykonanie serwisu olejowego oraz wymianę rozrządu. Konieczna była ponadto wymiana cewki i świec zapłonowych (niestety awaria auta - spadek mocy i świecący check). Serwis i naprawa wykonana bardzo szybko i sprawnie. Bez zastrzeżeń.",
Marcin, Fiat grande punto
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Citroen C5 1.6HDI 2001 problem ze skrzynią półautomatyczną. Przy zmianie biegu z dwójki na jedynkę słychać lekki chrobot. Pojawia się błąd skrzyni biegów jednak nie zawsze. Bieg wsteczny raz działa, raz nie, czasem wystarczy zgasić i odpalić ponownie.
Witam , mam awarie sprzęgła i biegów , trochę dziwna bo normalnie działała cały dzień ,podjechałam na parking i chce cofać naciskam na sprzęgło a ono nie odskakuje i nie mogę wrzucić biegu,żadnego. Najdziwniejsze jest w tym że komputer nie pokazuj żadnej usterki . Co to może być ??
Witam,,,mam Problem ze wrzucaniem biegow ,obojetniego jakiego przy zimnym silniku,, mam takie uczucie jakby w szkrzynce biegow byl rostopiony asfalt a nie olej..... po przejechaniu okolo 20 km.skrzynka pracuje jak nowa,,biegi mozna wrzucac dwoma palcami,,,,,,, przypominam ze sprzeglo jest nowe...
C8 po wymianie linek wybieraka i zalaniu skrzyni olejem nie wchodzi 4 bieg, proszę o jakieś porady