"Po przygodach u ,,magika Zelwetry" z szymorza trafilem do warsztatu u Pana Wojtka. Od tamtego czasu naprawiam swoje samochody tylko tam i z pewnoscia moge wszystkim polecic tego mechanika. ",
MARCIN, BMW E91 320D
Czynne poniedziałek-sobota 9.00-17.00 wjazd na plac obok dawnej myjni .Tanio solidnie .
" Problemy z zawieszeniem sprowadziły mnie właśnie tutaj. Ekstra serwis. Naprawa szybka i solidna a cena do naprawdę konkurencyjna.
",
Łukasz
"Sprawnie i fachowo, właściciel jest konkretny i zna się na robocie, naprawy wykonuje w krótkim czasie i za niewielką cenę. Od kilku lat tylko u niego naprawiam auto. ",
Przemo, Fiat punto II
"Jestem bardzo zadowolona z tego warsztatu, wszystko przebiegło szybko i sprawnie, cena także nie była wygórowana. Polecam ",
Kamila, Volkswagen Polo
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Citroen C5 1.6HDI 2001 problem ze skrzynią półautomatyczną. Przy zmianie biegu z dwójki na jedynkę słychać lekki chrobot. Pojawia się błąd skrzyni biegów jednak nie zawsze. Bieg wsteczny raz działa, raz nie, czasem wystarczy zgasić i odpalić ponownie.
Witam , mam awarie sprzęgła i biegów , trochę dziwna bo normalnie działała cały dzień ,podjechałam na parking i chce cofać naciskam na sprzęgło a ono nie odskakuje i nie mogę wrzucić biegu,żadnego. Najdziwniejsze jest w tym że komputer nie pokazuj żadnej usterki . Co to może być ??
Witam,,,mam Problem ze wrzucaniem biegow ,obojetniego jakiego przy zimnym silniku,, mam takie uczucie jakby w szkrzynce biegow byl rostopiony asfalt a nie olej..... po przejechaniu okolo 20 km.skrzynka pracuje jak nowa,,biegi mozna wrzucac dwoma palcami,,,,,,, przypominam ze sprzeglo jest nowe...
C8 po wymianie linek wybieraka i zalaniu skrzyni olejem nie wchodzi 4 bieg, proszę o jakieś porady