"polecił znajomy.jeżdżę od wielu lat do nich.pełen profesjonalizm,rodzinna firma,miła obsługa i atmosfera.właściciel posiada dużą wiedzę w temacie mechaniki i elektryki,bez zbędnych kosztów,o wszystkim powiadamiają(jeśli zauważą,że coś nadaje się do wymiany,dzwonią i pytają czy zmienić). właśnie tak powinien funkcjonować dobry warsztat.gorąco...",
Marcin, audi a6
Czynne poniedziałek-sobota 9.00-17.00 wjazd na plac obok dawnej myjni .Tanio solidnie .
"Świetna obsługa, szybka i sprawna naprawa. Polecam",
wachowiak, Kupejka
"Sprawnie i fachowo, właściciel jest konkretny i zna się na robocie, naprawy wykonuje w krótkim czasie i za niewielką cenę. Od kilku lat tylko u niego naprawiam auto. ",
Przemo, Fiat punto II