"W koncu trafilem na swietny Warsztat w ktorym jest dobry mechanik szybka diagnoza i jeszcze szybsza naprawa mojego auta a na dodatek pan Krzysztof mechanik ma swietne poczucie humoru takich mechanikow to szukac ze swieca i warsztatu , Goraco Polecam opel ",
Bogdan, opel
"Polecam ten warsztat, szybko, bardzo dokładnie. No i miła atmosfera :)",
MarioMenager
"Witam , bardzo konkretny , fachowy i rzetelny serwis . Naprawa dotyczyła wymiany paska rozrzadu i jestem bardzo zadowolony z wykonywanej uslugi . Na pewno bede powracal do tego warsztatu z reszta i tak juz jestem umowiony na następną wizyte . Polecam",
Lukas.H
"Polecam zakład, dokładnie wykonują naprawy, miałem problem z elektryką oraz cieknącym paliwem, uporali się bardzo szybko i sprawnie. ",
Zibi4
"Wielki pozytyw jestem bardzo zadowolona naprawa idzie szybko cena nie duża za drobne poprawki nic odemnie nie wzięli, widać że uczciwe chłopaki i nie naciągają klientów w dodatku czynne niemal cały czas :) Polecam",
Zadowolona klijentka
"Bardzo miłe, szybkie i profesjonalne wykonanie usługi. Polecam:)",
Krzysiek, Seat Leon
"Polecam zakład RM-Auto w Kiełczowie! Mnie osobiście wyratował z sytuacji, w której wrocławskie ASO Subaru zupełnie nie mogło sobie poradzić a sprawny samochód był mi do tego stopnia potrzebny, że rozważałem w desperacji kupno jakiegoś złoma w zastępstwie.
Problem nie był błahy, bo dotyczył haczenia manualnej skrzyni biegów przy wrzucaniu 4 w...",
100M, Subaru Legacy
"Zostalam bardzo mile zaskoczona obsluga i jakoscia wykonania uslugi. Bardzo mila atmosfera. Bardzo dobry kontakt telefoniczny i nie tylko. Bylam na bierzaco informowana o stanie naprawy, itp.
Bardzo dobrze wytlumaczono mi, co zostanie/zostalo zrobione, ile to bedzie kosztowac. Nie zostalam naciagnieta na inne ''dodatkowe'' uslugi. a wrecz...",
KPR
"Serwisuję 5 aut oby inne warsztaty tak solidnie ,sumiennie i przyjemnie obsługiwał.",
Jaro, Opel astra
Warsztat znajduje się przy Zernickiej 205 ale wjazd jest od ulicy Przedniej. Jadąc ulicą Zernicką w kierunku Leśnicy mijamy po lewej stronie myjnię samochodową następnie przed piekarnią skęcamy w prawo, do końca ulicą, jeszcze raz w...
"Bardzo jestem zadowolony panowie wymieniali mi całe zawieszenie po nie miłym spotkaniu z krawężnikiem , robota szybka i dokładna ,auto lepiej jeździ niż wcześniej niska cena za części i usługę PROFESJONALNA ROBOTA !!! POLECAM MIŁO :)",
maniak, AUdi q7
KOMPLEKSOWA MECHANIKA POJAZDOWA I SERWIS OPON .LOKALIZACJA (teren Wrobisu) przy najnowszej okregowej stacji kontroli pojazdów .
UWAGA NOWOŚĆ warszat oferuje usługę beziinwazyjnego usuwania wgnieceń (bez szpachli, lakierowania)
"W moim aucie nawaliła elektronika, dokładniej tylny SAM. Trzech mechaników-elektroników z mojej okolicy nie wiedziało o co chodzi, a dodam, że za każdą "diagnostykę" nie omieszkali skasować. W poniedziałek zadzwoniłem do Viatronic, a w środę auto stało już w warsztacie. Auto naprawione, a za robociznę zapłaciłem mniej niż za diagnostykę u tych...",
W211, Mercedes-Benz
"Po zaliczeniu mocnej stłuczki na mieście, szukałem dobrego mechanika we Wrocławiu. Przez przypadek trafiłem na ten warsztat. Okazało się, że moje auto zostało bardzo sprawnie naprawione (blacharka, lakier). Do tego bardzo miła obsługa i rzetelny kontakt z mechanikami a na końcu kolejne pozytywne zaskoczenie ceną za całą usługę. Jednym...",
Michał R., Fiat Siena
"Bardzo dobry warsztat, fachowa obsługa i rzetelna informacja na temat naprawy.Wszystko zgodnie z tym co ustaliliśmy. Klient poznaje wycenę przed robotą.
Bartek naprawi każdą usterkę. Widać, że profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Wystarczy popatrzeć na sprzęt i narzędzia jakimi dysponuje w warsztacie - klasa premium.",
Zadowolony klient, Golfv IV, Zafira B
"Pan Łukasz szybciutko rozprawił sie z moim w212 :-) Nawet w cenie diagnostykę zrobił. Polecam !",
d1pany, MB w212
"Naprawa przeprowadzona szybko solidnie w bardzo dobrej cenie problem rozwiązany natychmiast co inne warsztaty nie mogły sobie poradzić ",
Marco , jeep grand cherokee
Oferujemy usługi z zakresu auto holowania posiadamy trzy pomoce drogowe, oraz usługi z zakresu mechaniki pojazdowej i lakiernictwa samochodowego. Serdecznie zapraszamy .
"Jestem bardzo zadowolona usługa zrobiona szybko bez dodatkowych kosztów na jakie chcieli mnie naciągną w innym warsztacie. Usługa zrobiona dobrze - sprawdzane przez zaprzyjaźnione innego mechanika w innym mieście. Obsługa bardzo mila nie robili ze mnie idiotki jak gdzie indziej. Polecam.",
zadowolona
"Świetny mechanik ! Mało mowi a duzo robi....zupełnie inaczej niż wszędzie.Polecam",
rybak, Mercedes S
"wszystko jak w najlepszym pożądku",
Madzia, opel astra G
"Polecam gorąco, podjechałam "z ulicy", pan od razu znalazł usterkę, naprawił od ręki i skasował tyle,że musiałam się upewnić,czy dobrze wszystko policzył, bo kwota była 4 razy niższa niż w serwisie! Jak mechanik,to tylko ten :)
",
Ania, Hyundai Santa fe
"Super warsztat, miła obsługa, znają się na żeczy, ceny nie są wysokie. Diagnoza braku chłodzenia w moim autku wykonana szybko, już na wstępie otrzymałam jasne ukierunkowanie co jest przyczyną i faktycznie po 2h wymieniona część i problem zniknął :) W końcu zima idzie a ogrzewanie potrzebne ! Polecam!",
Jaonna, Ford Focus 1.8tdci
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam z tej strony Witek. Audi A6 C6 sedan 2.0 TDI multitronik 350 tys nalotu 2007 r problem taki iż na wolnych obrotach bieg N telepie cała buda z przerwami, czasem wcale jak mu czapka spadnie, wtryski robione, turbina robiona, EGR też przepływomierz wyczyszczony, ponoć 2 wtrysk troszkę...
Posiadam Citroena Berlingo DIESEL r.2015.W czasie jazdy nagle samochód stracił moc pojawił się komunikat awaria silnika (ikonka silnika) i komunikat ESP/ASR.Co mogło się stać?
Witam ,mam pytanie odnośnie działania kierownicy w volvo V40 CC 2013r. Pierwszy raz mam auto tej marki i nie wiem czy to normalne że kierownica jest bardzo czuła na każdy ruch, i mam wrażenie że po skręcie nie wraca do punktu wyjścia. Cały czas muszę ją kontrolować . Nie wiem ,czy dobrze to...
Witam,posiadam volvo v60 1.6 diesel 114k/m 2011 rok.Problem polega na tym ,że pojawia się bład wtryskiwacza(wtryskiwaczy)wysterowania górnej dawki paliiwa,ten błąd raz pojawia się na cylndrze 1-2 raz 2-3-4 pozdrawiam Darek
Prawidłowe ustawienie dyszy spryskiwaczy jest podstawą do bezpieczego podróżowania. Warunki atmosferyczne oraz zabrudzenia z jezdni powodują zanieczyszczenia szyby. Sprawne spryskiwacze,...
Nagła głośniejsza niż zazwyczaj praca silnika może sygnalizować jego poważny problem. W większości przypadków niedomagania silnika objawiają się m.in. dudnieniem czy stukami. Spowodowane może być...
Gdy temperatura na zewnątrz spada, temperatura wewnątrz kabiny utrzymywana jest przez układ ogrzewania. Jeżeli ogrzewanie nie działa poprawnie, oznacza to pewne zagrożenie i to nie ze względu na...
Nagły problem z uruchomieniem samochodu to coraz rzadszy widok ze względu na postęp technologiczny. Mimo to, elektronika która z jednej strony czyni auta nowoczesnymi pojazdami, z drugiej strony...