"A mi doradzili zrobili autko fakt napocili się nie naciągali na koszty krotko i na temat cz to to i to.... wymienili hula napocili się będą wspominać długo :) pozdrawiam jeszcze wrócę ",
pokso , alfa 156
"dziś odebrałem swój samochód od chłopaków naprawiają w rozsądnych cenach nie ściemniają mówią co trzeba wymienić a to pokrywa się z prawdą robią od ręki są naprawdę dobrymi fachowcami. Jedynym minusem jest wzerunek zakładu który nie zachęca ale fachowość przebija piękne warsztaty polecam",
Audi , AUDIO a4TDI
"Naprawili mi samochód od ręki. Mają dobre ceny na części. Jedyny minus to to, że nie ma gdzie zaczekać - w środku mało miejsca, a na dworze zimno.",
ademik, opel astra
"Jeśli miałabym polecić kogoś kto dobrze założy gaz w samochodzie to Sparko z Braniborskiej. Montowałam u nich megane scenica i mercedesa clk. Goście naprawde znają sie na rzeczy a poza tym nie jest u nich drogo.",
małgorzata, renault megane scenic
"Ciekawa propozycja na rynku warsztatów we Wrocławiu.
Byłem w wielu miejscach.
Mają świetny zestaw do diagnostyki elektroniki i wiedzą jak go używać !
Ogólnie: było szybko, trafnie i za rozsądną cenę.
Ale mają inny/nowy adres: ul. Żegiestowska 5 we Wrocławiu.
Polecam.",
Janusz, Honda Accord mod. 2003
"Extra przygotowane auto do rajdów i wypraw.Widać ogromne doświadczenie i wiedze teoretyczna.Ogólnie super.",
Tomek, nissan patrol y61
"OBECNIE WARSZTAT MIESCI SIĘ NA UL KRAKOWSKIEJ. PRACUJE TAM BARDZO DOBRY MŁODY MECHANIK, MIAŁEM PROBLEM Z MERCEDESEM AKURAT BYŁ SAM I DORADZIŁ ABYM WYMIENIŁ CZUJNIK POŁOŻENIA WAŁU. PO WYMIANIE SAMOCHÓD CHODZI JAK NOWY JESZCZE NIE RAZ ODWIEDZE TEGO MECHANIKA",
WŁADYSŁAW, MERCEDES
Uwaga na ta firme. O ile zamówiony towar dotrze do odbiorcy to z reklamacjami sa okropne problemy. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę "Moto Trade Uwaga oszust" i juz można wyciągnąć wnioski. Mój problem polegał na tym iż zakupiona pompa paliwa...
"Byłem pomalować felgi - odebrałem felgi praktycznie jak nowe jestem mega pozytywnie zaskoczony jakością wykonania",
tobik, Opel
"W końcu znalazłem fachowca który poradził sobie z moją przekładnią w VW Touran 1.9 TDI.
W dwóch warsztatach gdzie oddałem swoją przekładnie średnio po dwóch tygodniach wracałem na reklamację:( Oczywiście za każdym razem usługa trwała prawie 7 dni!!
Pan Krzysztof poradził sobie z moją przekładnią w 3 dni i jeżdżę już prawie 2 miesiące i nic...",
Grzegorz, VW Touran
"Naprawa została solidnie wykonana . Tylko czas pobytu auta pozostawia trochę do życzenia.",
Adam$
"Wszystko w jak nalepszym porządku.
Miałem Problem z Samochodem nigdzie nie potrafili zdiagnozować usterki i tak tułałem się od warsztatu do warsztatu i znajomy mechanik mówił mi żebym jeszcze tutaj podjechał i co?? i auto zagadało. Wcześniej nie mogłem odpalić a jak już odpalił to nierówno chodził. Polecam Warsztat i Sklep, bo naprawde jest...",
Inferno
"Korzystam z tego serwisu od około 3 lat i mam do tych panów zaufanie. Są naprawdę mili i słowni i nie naciągają,nie wymyślają kolejnych rzekomo koniecznych napraw choć mogliby,bo jestem zupełną ,,laiczką,, ;) Polecam!",
fiat, fiat/seicento
"polecam ich usługi sprowadzony samochód spełnił moje oczekiwania w 101% !
jednyny minus czas oczekiwania ale było warto !",
wisniowski , toyota land cruiser 4,2
"Naprawiam i serwisuję w tym warsztacie swoją 159 1,9 Jtd zawsze bezproblemowo. Polecam",
AR159, AR 159
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam z tej strony Witek. Audi A6 C6 sedan 2.0 TDI multitronik 350 tys nalotu 2007 r problem taki iż na wolnych obrotach bieg N telepie cała buda z przerwami, czasem wcale jak mu czapka spadnie, wtryski robione, turbina robiona, EGR też przepływomierz wyczyszczony, ponoć 2 wtrysk troszkę...
Posiadam Citroena Berlingo DIESEL r.2015.W czasie jazdy nagle samochód stracił moc pojawił się komunikat awaria silnika (ikonka silnika) i komunikat ESP/ASR.Co mogło się stać?
Witam ,mam pytanie odnośnie działania kierownicy w volvo V40 CC 2013r. Pierwszy raz mam auto tej marki i nie wiem czy to normalne że kierownica jest bardzo czuła na każdy ruch, i mam wrażenie że po skręcie nie wraca do punktu wyjścia. Cały czas muszę ją kontrolować . Nie wiem ,czy dobrze to...
Witam,posiadam volvo v60 1.6 diesel 114k/m 2011 rok.Problem polega na tym ,że pojawia się bład wtryskiwacza(wtryskiwaczy)wysterowania górnej dawki paliiwa,ten błąd raz pojawia się na cylndrze 1-2 raz 2-3-4 pozdrawiam Darek
Prawidłowe ustawienie dyszy spryskiwaczy jest podstawą do bezpieczego podróżowania. Warunki atmosferyczne oraz zabrudzenia z jezdni powodują zanieczyszczenia szyby. Sprawne spryskiwacze,...
Nagła głośniejsza niż zazwyczaj praca silnika może sygnalizować jego poważny problem. W większości przypadków niedomagania silnika objawiają się m.in. dudnieniem czy stukami. Spowodowane może być...
Gdy temperatura na zewnątrz spada, temperatura wewnątrz kabiny utrzymywana jest przez układ ogrzewania. Jeżeli ogrzewanie nie działa poprawnie, oznacza to pewne zagrożenie i to nie ze względu na...
Nagły problem z uruchomieniem samochodu to coraz rzadszy widok ze względu na postęp technologiczny. Mimo to, elektronika która z jednej strony czyni auta nowoczesnymi pojazdami, z drugiej strony...