"Warsztat samochodowy w pelni zaspokoil moje oczekiwania - prpfesionalizm,czas naprawy oraz cena wykonanej uslugi zasluguje na polecenie .
Naprawa dotyczy Hondy goraco polecam.",
Urszula, Honda
"Warsztat ten obsługuje przeglądy i naprawy samochodów w mojej firmie. Obsługa jest na dobrym poziomie, naprawy są realizowane terminowo. Nie mam uwag",
misiekman, Opel Insignia
Warsztat Mechaniki Pojazdowej inż. Andrzej Wolczyk
ul. Warszawska 60, Paderewskiego-Muchowiec, Katowice
"Od wielu lat jestem klientem tego warsztatu. Wykonywane naprawy mojego samochodu opel były wykonane poprawnie.
Były niekiedy problemy techniczne i nie do końca naprawa została wykonana poprawnie, ale zawsze grzecznie poprawiona i usunięta z przeprosinami włącznie.
Polecam warsztat, wieloletnia praktyka mechaników i szefa, grzeczna, miła obsługa.",
andrzej, opel astra
"Ja nie mam się czego doczepić. Przyjechałam z samochodem, powiedziałam co mi przeszkadza i wzbudza wątpliwości. Szybko uzyskałam fachową odpowiedz i samochód został dobrze naprawiony nic się teraz nie dzieje i nie mam na co narzekać. Jeśli chodzi o ceny to byłam pod wrażeniem bo byłam przygotowana na naprawdę wysokie ceny a zapłaciłam nawet nie...",
Violka265
"Witam zacznę od tego że szukałem uczciwego warsztatu a zarazem stosunkowo taniego ... w innych warsztatach chcieli mi już wymieniać silnik cuda na kiju pojechałem do CarTed i autko było zrobione w 2 dni pełna profesja niska cena miła obsługa zdiagnozowali mi całe autko wiem co mam do zrobienia w najbliszym czasie i mam pewność że to co było...",
Marcin , vw Golf 4
"Elektryka samochodowa lub opona perfekcyjna opinia stan bardzo dobry techniczny polecam dalej chłopaków ",
Nika, Rover
Warsztat Giszowiec Zakład Mechaniki Pojazdowej A. Grabowski
Górniczego Stanu 40, Giszowiec, KATOWICE
"Jak najbardziej mogę polecić warsztat. Fachowiec zajmujący się samochodami od lat, naprawdę zna się na rzeczy. Reperuje auta stare jak i nowe. Z usług Pana Andrzeja korzystam nie tylko ja ale również pozostali członkowie rodziny oraz wielu znajomych. Każdy z nich powie to samo: NAJLEPSZY MECHANIK NA GISZOWCU. Polecam :)",
Kierowca, Ford
"Profesjonalna obsługa, Pan z biura fachowo ocenił uszkodzenie i dokonał oględzin, mechanik widać że zna się na rzeczy, szybko i sprawnie uporał się ze starą szybą. Cena uzgodniona pozostała taka sama, żadnych dodatkowych kosztów a do tego dostałem rabat na montaż.
Barco polecam i pozdrawiam Panów z Jankego ",
OPELEK, Opel Astra II
Jesteśmy firmą zajmującą się serwisem wózków widłowych, obsługujemy głównie rejon województwa śląskiego. H&G Serwis powstał z połączenia pasji oraz chęci wniesienia na rynek serwisowy nowej, lepszej jakości usług. Naszym atutem jest...
"Naprawa wykonana bez problemowo i w terminie, Panowie okreslili ze samochod bedzie do odbioru w tym samym dniu( mimo iz odrazu zaznaczylem ze odbiore go dzien pozniej, otrzymalem tel ze samochod jest gotowy) Polecam , napewno bede z kolejnym probleme udam sie do tego warsztatu",
Artur, Renault
Specjalizujemy się w marce Ford, dla tej marki prowadzimy usługi napraw głownych i bieżacych silników, zajmujemy się remontem manualnych skrzyń montowanych przez tego producenta. naprawiamy zawieszenia, hamulce, układy wydechowe....
Norauto Katowice 3 Stawy czynne jest przez 7 dni w tygodniu: Pon.-Pt.: 8.00 - 20.00 Sob.: 8.00 - 20.00 Nd handlowe.: 10.00 - 18.00 Serdecznie zapraszamy
Nasza firma zajmuje się świadczeniem usług z zakresu szeroko pojętej mechaniki pojazdowej. Radzimy sobie zarówno z prostymi, jak i bardziej skomplikowanymi naprawami różnych rodzajów, marek i modeli samochodów. Nasza oferta skierowana...
"Szanowni Państwo,
w dniu wczorajszym korzystałem z usług warsztatu. Awaria układu kierowniczego została precyzyjnie zdiagnozowana i usunięta. Jestem bardzo zadowolony z jakości usługi, czasu usunięcia i obsługi.
Dziękuję za pomoc i gorąco Państwu polecam.
",
Jarek , Opel Vectra 1,9 CDIT
"Polecam, bardzo dobry serwis !! Samochód pozostawiony na dwa dni, naprawiony tak jak chciałem.",
nikos, renault megane
"Serdecznie polecam to miejsce. Naprawy są wykonywane bardzo sprawnie i w dobrych kosztach. Miła, uczciwa obsługa - Pan zawsze wszystko dokładnie wyjaśnia, pokazuje również stare części. Dodatkowym atutem jest lokalizacja - blisko pętli autobusowej i tramwajowej, co może okazać się przydatne w sytuacji, gdy nasze auto zostawiamy chwilowo „pod...",
Patrycja, Fiat Grande Punto
"Moim zdaniem rewelacja.
Mechanik kompetentny, bardzo precyzyjny, widać że wkłada serce w to co robi.
Korzystam z usług tego warsztatu od kilku lat i nigdy się nie zawiodłem.
Pan Krzysztof posiada spore doświadczenie no i jest skarbnicą wiedzy, jak to się mówi właściwy człowiek na właściwym miejscu.
Polecam ten warsztat z pełną...",
Piotr
LOKALIZACJA - obok salonu Infinity oraz Silesia City Center Firma nasza istnieje od 1992 r. Posiadamy bogate wysposażenie techniczne i przeszkoloną, doświadczoną załogę. Od lat współpracujemy ze wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi działającymi...
"Rzetelność, uczciwość, fachowe doradztwo w naprawie naszego samochodu to cecha mechaników z warsztatu na ul Chełmskiej",
monika, Vw golf 3
"Byłem ostatnio zakonserwować podwozie w moim Golfie IV. Cały proces konserwacji przebiegł bardzo szybko, nie można się również przyczepić w żaden sposób do jakości usług. ",
Golfiarz, Golf IV
"Diagnostyka i naprawa wykonana ekspresowo i profesjonalnie, zdecydowanie polecam. ",
Michał, Renault Megane II 1.6 2005
"
#5 jacek Patrol 4.2 2014-02-13 20:17
Warsztat godny polecenia z moim Parchem walczyły dwa warsztaty {problem z układem paliwowym} wymieniali filtry,przewody a Parch dalej nie działał brak mocy dwa tygodnie stał po warsztatach dobrze że tylko za części skasowali :-)
w Zmocie zostawiłem auto na jeden dzień i problem załatwiony skasowali...",
jacek Patrol 4.2, Patrol 4.2
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam z tej strony Witek. Audi A6 C6 sedan 2.0 TDI multitronik 350 tys nalotu 2007 r problem taki iż na wolnych obrotach bieg N telepie cała buda z przerwami, czasem wcale jak mu czapka spadnie, wtryski robione, turbina robiona, EGR też przepływomierz wyczyszczony, ponoć 2 wtrysk troszkę...
Posiadam Citroena Berlingo DIESEL r.2015.W czasie jazdy nagle samochód stracił moc pojawił się komunikat awaria silnika (ikonka silnika) i komunikat ESP/ASR.Co mogło się stać?
Witam ,mam pytanie odnośnie działania kierownicy w volvo V40 CC 2013r. Pierwszy raz mam auto tej marki i nie wiem czy to normalne że kierownica jest bardzo czuła na każdy ruch, i mam wrażenie że po skręcie nie wraca do punktu wyjścia. Cały czas muszę ją kontrolować . Nie wiem ,czy dobrze to...
Witam,posiadam volvo v60 1.6 diesel 114k/m 2011 rok.Problem polega na tym ,że pojawia się bład wtryskiwacza(wtryskiwaczy)wysterowania górnej dawki paliiwa,ten błąd raz pojawia się na cylndrze 1-2 raz 2-3-4 pozdrawiam Darek
Prawidłowe ustawienie dyszy spryskiwaczy jest podstawą do bezpieczego podróżowania. Warunki atmosferyczne oraz zabrudzenia z jezdni powodują zanieczyszczenia szyby. Sprawne spryskiwacze,...
Nagła głośniejsza niż zazwyczaj praca silnika może sygnalizować jego poważny problem. W większości przypadków niedomagania silnika objawiają się m.in. dudnieniem czy stukami. Spowodowane może być...
Gdy temperatura na zewnątrz spada, temperatura wewnątrz kabiny utrzymywana jest przez układ ogrzewania. Jeżeli ogrzewanie nie działa poprawnie, oznacza to pewne zagrożenie i to nie ze względu na...
Nagły problem z uruchomieniem samochodu to coraz rzadszy widok ze względu na postęp technologiczny. Mimo to, elektronika która z jednej strony czyni auta nowoczesnymi pojazdami, z drugiej strony...