"Zdecydowanie polecam. Naprawa zawsze wykonana szybko, profesjonalnie i rzeczowo. Miła i fachowa obsługa. Jestem bardzo zadowolona, polecam !
",
Ula, Peugeot 206
Zajmujemy się obsługą samochodów osobowych w zakresie mechaniki pojazdowej, wulkanizacji i serwisu klimatyzacji. Wykonujemy naprawy główne i bieżące. Specjalizujemy się w autach amerykańskich, zabytkowych i nietypowych. Każdy klient otrzymuje...
"W DNAuto rozwiązano mój problem z układem hamulcowym, wymieniono klocki hamulcowe, sprawdzono stan akumulatora, dokonano diagnostyki komputerowej auta. Wszystko to w uczciwej cenie i w rozsądnym czasie. Jestem zadowolony i polecam. Na duży plus oceniam poziom obsługi klienta i gotowość do udzielenia wszelkich informacji na temat wykonanej usługi.",
Michał, Peugeot 308sw 1,6 ehdi 2013 start/stop
"Są dobrzy w tym co robią poza małymi niedociagnieciami ,ale nie karzdy jest idealny.Wrazie jakiś problemow wystarczy porozmawiać z wlascicielem przy odbiorze auta a napewno wszystko sie wyjaśni, bardzo mily i kulturalny pan.Polecam.",
!!!!!!!!!!!!
"Serwisuje tutaj 3 auta. Każde z nich jest gotowe na czas. Dobry kontakt z serwisem. Nie przerażają cenowo, a przewyższają wiedzą i doświadczeniem nie jedną firmę.",
Olczyk, Suzuki Grand Vitara, SX-4, Jimny
"Bardzo dobry warsztat, naprawa hamulców, przekładni kierowniczej, klimatyzacja, obsługa z rozrządem.",
BMW, BMW
"Fachowa i bardzo miła obsługa, szybki czas naprawy. ",
meks , WV golf
"Jestem osobą niepełnosprawna. Przejechałem się na kilku mechanikach porządnie.W desperacji pojechałem ze swoim autem do nich bo nikt nie umiał zdiagnozować problemu z mocą silnika. Po przyjechaniu zapytałem ile by kosztowała diagnoza problemu,Pan spojrzał na mnie a po chwili odpowiedział,że... nic. Ucieszyłem się .Po umówieniu się na drugi...",
Rafi, Mercedes W210
"Byłam na sprawdzeniu przed zakupem miło i konkretnie wyszczególnione plusy i minusy auta. Pozdrowienia dla Pana Henryka i Pana Przemyslawa",
Malgosia, Volvo
"Polecono ten zakład przez'' pocztę pantoflowa'' .Instalacja LOVATO Smart pod maską super, nic nie widac.wlew pod klapką na benzynę .Przejechałem 7000km , wszystko ok.Polecam ",
rmf, audiA6 2,4
Zajmujemy się klimatyzacją samochodową w autach osobowych i ciężarowych. Hala przystosowana do wjazdu wysokich aut ciężarowych. Dobicie czynnika zaczynamy od sprawdzenia szczelności. Naprawa odgrzybianie itp.
"Gorąco polecam. Naprawdę solidne i rzetelne podejście do klienta. Szybko i niedrogo a przede wszystkim dobrze wszystkie naprawy zostają wykonane. ",
Katarzyna
"Szybko, sprawnie i skutecznie. Usterki znalezione i zlikwidowane. Wreszcie mechanik jakiego potrzebujemy.",
MatMal44, Peugeot 207 1.6 benzyna turbo 150KM 2007r.
"Robione byly piasty przód audi a3, Pan się nie wyrobił w czasie - ale auto postawił osobiście pod dom wieczorem.Polecam,ze względu iż właściciel kumaty i pracownicy",
Skiplek, Audi
"Polecam Pana Mariusza zdiagnozował usterke i naprawił mój pojazd bez żadnych problemów ,a dodam że w innych warsztatach mieli z tym problem.POLECAM .",
Jacek, Mercedes E klasa
"Polecam ten warsztat również w zakresie mechaniki , bardzo szybka realizacja i konkurencyjne ceny.",
pacha., Audi A6
Koszt wykonania usługi odgrzybianie klimatyzacji (metoda chemiczna) w Radomiu: od 104,00 PLN do 110,00 PLN
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam Posiadam Skodę Octavię II z 2009 i poważny problem z smrodem z kanałów wentylacyjnych po wyłączeniu klimatyzacji Przy aucie były robione takie rzeczy jak: - wstawienie w aucie tzw. bombki do oczyszczenia klimatyzacji - 3 krotna wizyta w firmie co zajmuje się klimatyzacjami (wymiana...
Mimo kilkukrotnego odgrzybiania i dezynfekcji klimatyzacji nadal czuć nieprzyjemny zapach. Co należy zrobić aby sie go pozbyć?
Śmierdzi z wywietrznikow, klima napelniona i dwa razy odgrzybiona, filtr nowy. Co jeszcze można zrobić?
Z dnia na dzień, po włączeniu klimatyzacji zaczęło śmierdzieć stęchlizną, dziwne jest to że najpierw śmierdzi, później na chwile przestaje i później znowu śmierdzi. Nie ma tak żeby śmierdziało cały czas. Jakieś 2 miesiące temu był wymieniany skraplacz. Czy możliwe że mam grzyba i bakterie w...
Gdy pojawiają się pierwsze upały, większość kierowców bez wahania sięga po udogodnienie, jakim jest wentylacja samochodowa. Niestety, często zdarza się, że dmuchawa wnętrza działa tylko na...
Klimatyzacja w aucie to spore udogodnienie, ale wymagające kontroli i serwisowania. Przy zachowaniu podstawowych zasad pielęgnacji może ona służyć nam długo i bez zarzutów. Trzeba jednak liczyć...
Nieprzyjemny zapach unoszący się z klimatyzacji potrafi znacznie pogorszyć komfort jazdy, jednak nie to jest najgorsze. Grzyby i drobnoustroje, które rozwijają się w tym miejscu, mogą prowadzić do...
Zaczynają się wakacje, a wraz z nimi upały i duże temperatury. Jazda samochodem bez klimatyzacji będzie prawdziwą męką, podobnie jak wejście do rozgrzanego na słońcu pojazdu. Silne promienie...