Czynne poniedziałek-sobota 9.00-17.00 wjazd na plac obok dawnej myjni .Tanio solidnie .
"Przystępne ceny to coś co wyróżnia ten serwis. Dodatkowo naprawy wykonywane są tu bardzo profesjonalnie. Kiedy popsuło mi się zawieszenie przyjechałem tutaj. To był strzał w dziesiątkę. Bardzo profesjonalnie zajęto się moim samochodem. Muszę przyznać, że pracują tu prawdziwi fachowcy.
",
fabian
"Bardzo szybka diagnoza . Z autem byłem na czterech warsztatach , niestety bez powodzenia , elektrycy rozkładali ręce. Podkreślam że moje autko to mercedes z 2009 roku !!! Autko odebrałem naprawione po dość niskich kosztach, w porównaniu do innych pseudo elektryków. Przyczyna tkwiła w sterowniku z czym inne warsztaty sobie nie poradziły. Gorąco...",
PawełMB
"Wykonana została diagnostyka, wszystko przebiegło szybko i bezproblemowo, cena w porządku. Jestem zadowolony. ",
Daniel, Wizyta DobryMechanik
"Jako kobieta mogę z całą pewnością polecić innym włascicielką aut do korzystania z usług w/w firmy !! Nigdy nie odczułam na sobie negatywnego poczucia... "o baba przyjechala naprawic samochód"...
Wszystkie naprawy w moim aucie oraz syna są wykonane profesjonalnie z należytą starannością oraz dokładnością. Fachowcy tam pracujący znają się na...",
Ewa
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
witam volvo XC90 2004 rok stoi koło mojego domu i same włączają się światła awaryjne migają około 10 sekund i przestają na 5 sekund i potem to samo cały czas.
Mam problem z alarmem zamykam auto a oni po jakimś czasie zaczyna wyc. Od pewnego momentu doszło do tego że ciężko jest mi go zamknąć i otworzyć z kluczyka. Auto to dodge journey 2009 2.0 crd
Witam mam problem z alarmem w Quadzie 125 atv jestem prawie pewny że wyładowuje mi akumulator odłączyłem kostkę od alarmu i chyba zdalnego zapalania to nie mogłem wgl odpalić Quada tak jagby nie było prądu nie wiem jak ten alarm wyłączyć prosze o pomoc?
Witam, Mam problem z alarmem. Rozładował mi się akumulator w honda accord 2.2 ctdi 2007 więc podłączyłem pod prostownik. Teraz gdy już się naładował akumulator i zakładam klemy od razu włącza mi się alarm i wyje cały czas nawet gdy odpalę samochód dalej nie przestaje. Jak wyłączyć ten alarm?...