"Pełna fachowość, jakość, czas i cena wykonania......gdyby w tym kraju wszystkie firmy podchodziły do pracy i klienta jak w tym warsztacie było by lepiej i nie byłoby takiego kompostownika, jaki mamy obecnie, gorąco polecam wszystkim zainteresowanym,,mogę polecić bez obaw,,pozdrawiam :)
",
Piotrek, Fiat Punto II
"dobry mechanik zna sie na rzeczy niedrogi ",
rob, renault megane
"Bardzo polecam ten warsztat. Fachowa obsługa. Wszystko szybko i sprawnie.",
Tomasz, Audi A6
"Po raz trzeci moje Stilo wjechało do warsztatu PABICH.Za każdym razem z inną usterką.Wszystkie naprawy wykonane profesjonalnie.W końcu warsztat do którego nie wracam z reklamacją.Przy jednej z napraw wykryta usterka o której zapomniałem poinformować.Sami wykryli zadzwonili,spytali czy robić.Cena?Sprawa subiektywna.Kolega jeździ do taniego...",
Broda, Stilo
"Pełen profesjonalizm polecam.wmiana rozrządu vw passat kapitalny remont silnika vw golf 6",
Piotr Adamczyk, Vw golf,vw passat
"Polecam ten warsztat. Po zakupie używanego auta zleciłem wykonanie serwisu olejowego oraz wymianę rozrządu. Konieczna była ponadto wymiana cewki i świec zapłonowych (niestety awaria auta - spadek mocy i świecący check). Serwis i naprawa wykonana bardzo szybko i sprawnie. Bez zastrzeżeń.",
Marcin, Fiat grande punto
"Obsługa flot polecam chłopaki konkretnie wykonują swoją pracę jako stały klient polecam",
kasia, fiaty panda
"Korzystałem z usług warsztatu dwa razy i nie zawiodłem się.Gorąco polecam.Pełen profesjonalizm i rzetelność.",
Damianikos, Peugeot 207 SW
"Polecam w 100 %. Już nie pierwszy raz instalowałem gaz w samochodzie ale ten warsztat wyróżnia się profesjonalizmem, podejściem do klienta i rzetelnością. W przyszłości na pewno tam wrócę. ",
Bartek , Renault Laguna 3
"naprawa szybko i wzorowo wykonana polecam inne warsztaty nie umiały z tym poradzić z zawieszającym pływakiem",
polo, audi a6
"Bardzo w porządku gość - szybko, dokładnie w dobrej cenie a co najważniejsze fachowo. Zdecydowanie polecam!",
fix, Scenic
"FACHOWIEC.
Znalazł usterkę, z którą jeździłem po kilku innych mechanikach bez rezultatu. Uchronił mnie przed wpakowaniem się w spore koszty. ",
Krzysztof, AUDI
"Z czystym sumieniem POLECAM warsztat , fachowiec z najwyżej półki uczciwy ,nie naciąga na dodatkowe koszty ,możliwość z holowania samochodu , przystępne ceny ,zapisy na termin wada -dużo chętnych",
jarek, astra g 2.0
"dobra obsluga warsztat czysty robota na poziomie zadawalajacym bardzo polecam",
ANDRZEJ
"Polecam bardzo warsztat znaja sie na żeczy i obsługa miła i dobrzy fachowcy naprawiałem tam i mechanike i powypadkowe wszystko super auto wymyte i czyste
i czesci w super cenach oraz usługi oraz szybko i sprawnie bardzo polecam!",
mieciu, ford
"pełny pozytyw, warsztat niepozorna,ale mechanik z najwyższej półki ,pełny profesjonalizm ,znają sie na tym co robią ,zjezdziłem okolice i każdy "mechanik" nie radZił sobie z moją usterką,wszędzie płaciłem i usterka pozostała,głupoty wciskali ,wymieniali niepotrzebne rzeczy ,tylko pod kase rasowane auto ,a za dwa dni usterka wracała,ale w...",
daniello, Ford Fiesta
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Radio nie łapie żadnej stacji a jak już się uda to trzeszczy jakby było spięcie
W momencie próby przyspieszenia zapala się komunikat awaria wtrysku i gaśnie silnik, wtryski sprawdzone, pompa dobra, czujniki sprawne, jaka moze byc tego przyczyna mój mechanik posprawdzał wszystko i zgłupiał chodzi o espasa 4 z 2011 r. 2.0 150 km
Witam Proszę o informację gdzie się znajduje czujnik termiczny wentylatora chłodnicy w Kia Sorento 2.4 2005 r. Nie załącza wentylatora Dziękuję
Nie załącza się wyświetlacz radia w peugeot 3008 nie widać obrazu z kamery cofania
Jeśli posiadasz auto, prędzej, czy później dojdzie w nim do usterki. Czasem niewielkiej, innym razem poważnej. Samochód z reguły daje nam znak, że coś jest nie tak. Większość z nas jednak nie...