Czynne poniedziałek-sobota 9.00-17.00 wjazd na plac obok dawnej myjni .Tanio solidnie .
"Współpracujemy kilka lat z kilkoma autami. Zarówno dostawcze jak i osobówki. Chłopaki ogarnięci, wiedzą co robią. Na telefon, na czas. Ceny sympatyczne. Nigdy nie było problemów. Polecam",
Wojtek, VW/Peugeot/Opel
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam posiadam volvo s60 2,4 benzyna automat problem polega po wymianie oleju w skrzyni dynamiczna wymiana olej dextron 3 skrzynia aw55-50 sn .Skrzynia chodzi poprawnie do czasu jeśli zrobię okolo 30 km w trasie i zwolnię do maxa ruszam od nowa to z 2-3 biegu następuje poślizg jeśli chodzi o...