"Polecam jak najbardziej, wszytko szybko tanio i wygodnie. Tlumnik pospawany jak nalezy olej wymieniony odma wyczyszczona w niespelna 2,5 h. ",
Gelo, Vw Goof
"Korzystam z tego serwisu od 15 lat i zawsze jest bardzo zadowolony. Relacja ceny do jakości jest bardzo satysfakcjonująca. Właściciel posiada dużą wiedze w zakresie machaniki właściwie każdej marki. ",
Bartek, Audi A4
"Regulacja BLOS-a praktycznie od ręki,żaden gazownik w Lublinie nie chciał się podjąć wyzwania mimo tego,że wymieniony był zestaw naprawczy i chodziło mi tylko o regulację żeby samochód palił i chodził normalnie.Każdy odsyłał z kwitkiem,że to za dużo zabawy.W tym warsztacie przyjęto mnie praktycznie od ręki,zostawiłem samochód i poszedłem do...",
Zadowolony Paseratti, Passat B3
"Zakładałem tam instalację w 3 różnych samochodach. Nie mogę powiedzieć złego słowa o fachowości. Jeśli chodzi o koszty - no cóż mogłoby być taniej, ale trudno robić z tego zarzut. Można pojechać gdzie indziej w Lublinie. Z zakładów, które znam kilku zdecydowanie nie mogę polecić. A te, które polecić bym mógł wcale nie są tańsze. ",
Bu10, 3 różne samochody
"Witam
do warsztatu perfekt car trafiłem z polecenia z problemem braku ciśnienia oleju w silniku w oplu 1,2
zostawiłem samochód w warsztacie z rana, około godziny 14 otrzymałem telefon że autko jest naprawione, byłem w szoku gdy usłyszałem cenę.
300 zł za filtr + olej, uszczelkę miski olejowej, czyszczenie smoka i pompy, pomiar ciśnienia...",
marcin, opel agilla 1,2
"Szybko,bardzo solidnie i znają się na tym co robią",
Paweł, Saab
Szeroki zakres informacji na temat zakładów mechanicznych na terenie województwa. Posiadamy pod sobą sprawdzonych fachowców z każdej dziedziny. Chcesz wiedzieć więcej - odwiedź nas!
Jako doświadczona firma dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient był w pełni zadowolony z jakości wykonania naszych usług. Dbamy nie tyko o zadowolenie klienta, ale również o jego bezpieczeństwo, przeprowadzamy kompleksową diagnostykę...
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Kupiłem w Niemczech Hyundaya I10 (2015) z fabryczną instalacją gazową. Niestety króciec napełniania gazem jest taki, że po wkręceniu polskiej końcówki nie trzyma uszczelka - jak to najlepiej rozwiązać ? Podobno to jakiś sportowy króciec - czy znajdę do niego jakiś adapter ?
Każdy, kto posiada instalację LPG w swoim aucie wie, że butla jest homologowana na dziesięć lat. Po tym okresie trzeba ją ponownie zalegalizować lub wymienić. Które rozwiązanie jest bardziej...
Ceny paliw od zawsze spędzają kierowcom sen z powiek. Wielu posiadaczy aut stosuje różne metody, aby jak najmniej tracić na eksploatacji. Jednym z najbardziej popularnych sposobów jest instalacja...